ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.03.2019

В Центральному районі розпочато процес позбавлення батьківських прав по відношенню до 37-річної жінки, яка потребуючи психічного лікування: на подвір’ї та в будинку виявлено шкури вбитих тварин, сліди крові та сміття

У Миколаєві службою у справах дітей адміністрації Центрального району розпочато процес позбавлення батьківських прав по відношенню до матері 2-х дітей 2007 та 2011 років народження. Мати хлопчиків, 1982 року народження, проживає у Центральному районі Миколаєва, має проблеми зі здоров’ям, психічне благополуччя жінки - потребує лікування. Працівниками службою у справах дітей здійснено відібрання двох хлопчиків, після чого їм було надано статуси дітей позбавлених батьківського піклування.

Із дітьми почали роботу психологи. Про минуле братики згадують неохоче, намагаються не говорити взагалі про матір, адже не відчували тепла та турботи з боку матері. Встановлено, що між мамою та дітьми немає емоційного контакту, який би спонукав до відновлення родини. Діти відмовляються повертатися назад, та вже сьогодні висловлюють задоволення від нової родини та життя в ній.

За весь час перебування дітей під опікою іншої родини мати хлопчиків жодного разу не зателефонувала і не приїхала їх відвідати.

Працівниками служби у справах дітей було проведено запланований рейд щодо перевірки покращення умов проживання для дітей, про які мала подбати їхня мати. Але дива не сталося, працівниками служби було виявлено повну антисанітарію вдома та на подвір’ї, шкури та сліди крові вбитих тварин, принесене сміття, яким завалено територію подвір’я та сам будинок. Нажаль, мати не усунула причин, які перешкоджали вихованню її дітей.