ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.03.2019

В Центральному районі у Матвіївці відбулася зустріч жителів та представників міської влади щодо обговорення проблеми руху громадського транспорту та корегування його графіку роботи

У вівторок, 12 березня, в Центральному районі у Матвіївському будинку культури відбулися збори мешканців мікрорайону.

Метою зібрання було обговорення питання щодо покращення руху маршрутного таксі №54. На зборах був присутній представник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Олег Кукса, директор ТОВ «ЄВРОТРАНСТЕХСЕРВІС» Наталія Савіна, депутат Миколаївської міської ради Сергій Мотуз та завідувач сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району Юрій Довженко.

Мешканці мікрорайону скаржились на відсутність руху маршрутного таксі №54 в вечірній час після 21 години, на порушення графіку руху автотранспорту та на відсутність зупинки водієм громалдського транспорту біля продуктового магазину по вул. Матвіївська.

За результатами зборів було прийнято рішення про те, що починаючи з 25 березня буде подовжено час в графіку руху автотранспорту: відправлення відбуватиметься о 22.10 з площі «Привокзальна», зі сторони громадськості та представників управління буде посилено контроль за графіком руху маршруток, а зупинка біля продуктового магазину по вул. Матвіївська буде працювати в режимі «за вимогою». Сподіваємось на розуміння проблеми та на плідну співпрацю мешканців мікрорайону з представниками місцевого самоуправління.