ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.03.2019

Дякую вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя мешканців району! – Олександр Береза відзначив грамотами працівників сфери ЖКГ в Центральному районі з нагоди професійного свята

У четвер, 14 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначив грамотами за вагомий особистий вклад в розвиток району, за проявлену ініціативу, значну організаторську і практичну роботу при здійсненні суспільно-значимих заходів працівників адміністрації та комунальних підприємств: КП «ЕЛУ автодоріг», ТОВ «Карс Клініг», ТОВ «Добробут», ТОВ «Валан», ТОВ «ЛІС-ЦЕНТР», ЖКП ММР «Прибужжя», ТОВ «Місто для людей», ТОВ «ЖЕК Забота», ТОВ «Центральний-1» та працівників адміністрації Центрального району.

- Добробут кожного будинку та кожної родини багато в чому залежить від стійкої та надійної роботи сфери житлово-комунального господарства. Ваша робота не із легких, адже підтримувати чистоту та порядок потрібно цілодобово. Іноді ми стикаємося із нерозумінням, відсутністю культури поведінки та поваги до чужої роботи, але не зважаючи на це ви чесно та добросовісно виконуєте свої обов’язки. Я вітаю вас з професійним святом та бажаю добробуту, сімейного благополуччя, взаєморозуміння та підтримки. Щиро дякую вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя мешканців району! – сказав Олександр Береза.

Нагадаємо, що День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні згідно з Указом Президента з 1995 року в третю неділю березня як професійне свято.