ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.03.2019

В Центральному районі із учнями 7-х класів ЗОШ №7 провели інофрмаційну та роз'яснювальну роботу щодо булінгу, шкільних конфліктів, інтимних селфі та розповсюдження відео зі сценами насилля

Заступник начальника служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська провела інформаційну та роз’яснювальну роботу з учнями 7-х класів ЗОШ №7 на теми, які відносяться до потенційних ризиків: шкільний булінг, бійки серед підлітків як спосіб вирішення конфліктів, інтимні селфі в Інтернеті, розповсюдження відео, що містить сцени насилля та знущань.

З метою попередження проявів агресивної поведінки підлітків, нагадування учням про загальнолюдські цінності та виховання в них толерантного відношення один до одного інформаційно-роз’яснювальна робота була побудована на теоретичних аспектах та конкретних прикладах, які можуть призвести до непоправних наслідків.

Основне, що потрібно засвоїти учням аби уникнути неприємних та непоправних ситуацій у майбутньому:

- Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті, принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям.

- Також, було обговорено способи вирішення конфліктних ситуацій цивілізованими методами. Акцентовано увагу учнів на недопустимість вирішення проблемних ситуацій шляхом бійки, тобто нанесення один одному фізичних ушкодження. Дітям нагадали і про відповідальність, яку вони нестимуть.

- Привернули увагу підлітків до проблеми інтимних селфі у всесвітній мережі Інтернет.

Виховання - це невід'ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищенними і знали, як діяти у разі посягання на їх честь та свободу.