ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
15.03.2019

Ваша робота цінна та дуже потрібна, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав працівників комунальних підприємств з професійним святом

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Сьогодні, 15 березня, продовжилися привітання із професійним святом працівників комунальних підприємств Миколаєва.

На урочистій зустрічі у Будинку учителя слова подяки за добросовісний труд та відповідальне ставлення до своєї роботи працівникам сфери ЖКГ висловили заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи, міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

- Вітаю вас із професійним святом. Ваша робота цінна та дуже потрібна, ви турбуєтеся про комфорт та санітарну чистоту міста. Від усієї адміністрації дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаю Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, матеріального благополуччя, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків, - сказав Олександр Береза.

За сумлінну та плідну працю, вагомий внесок у забезпечення належного санітарного стану, поліпшення благоустрою Центрального району та з нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Олександр Береза нагородив грамотами - майстра ТОВ «ВалАн» Олену Махотіну та дорожнього робочого КП «ЕЛУ автодоріг» Ірину Мельник.