ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.03.2019

Нехай служить довгі роки на благо жителів Ракетного урочища, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза на урочистому відкритті амбулаторії

У вівторок, 19 березня, в Центральному районі в мікрорайоні Ракетне урочище відбулося урочисте відкриття після реконструкції сімейної амбулаторії №1 КНП ММР "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 на вулиці Привільна, 41/1 - 41/3.

На офіційному відкритті амбулаторії були присутніми міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова та жителі мікрорайону.

- Відкриття оновленої та сучасної амбулаторії забезпечує рівними можливостями отримувати медичні послуги жителів мікрорайону. Особливо радує те, що люди з обмеженими фізичними можливостями тепер мають змогу самостійно пересуватися на 2-й поверх без підтримки та допомоги сторонніх осіб. Я бажаю лікарям та пацієнтам зустрічатися тільки для того, аби знову і знову засвідчувати гарне самопочуття та підтримувати здоров’я організму в цілях профілактики. Нехай амбулаторія служить довгі роки на благо жителів мікрорайону, - сказав Олександр Береза.

Амбулаторія оснащена ліфтом, пандусом, планується відкриття аптечного пункту. На 1-му та 2-му поверхах амбулаторії розташовані кабінети: сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. Також, в закладі функціонує «електронна черга пацієнтів», адже амбулаторія призначена для обслуговування 11 тисяч чоловік. Відзначимо, що 80% жителів мікрорайону наразі вже уклали декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.