ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.03.2019

Ремонт тротуарів, дитячих майданчиків, корчування пнів та обрізка дерев: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 21 березня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів прийом громадян розглянувши турбуючі їх питання. До Олександра Берези звернулися 11 жителів Центрального району за допомогою у вирішенні їх проблем.

До голови адміністрації Центрального району звернулися жителі переважно з проблемними питаннями зі сфери житлово-комунального господарства: підрізка дерев, корчування пнів, ремонт тротуарів, дитячих майданчиків та підтримання санітарної чистоти в районі. Гострою проблемою для окремих жителів є ще й сусідські конфлікти через утримання прибудинкової території, які теж доводиться вирішувати, але тільки мирним та законним шляхом.

Жителька мікрорайону Ракетне урочище звернулася до Олександра Берези з проханням здійснити капітальний ремонт тротуару по вулиці Майстерська та користуючись нагородою особисто подякувала керівнику адміністрації за якісно виконані роботи по асфальтуванні їх вулиці, зазначивши, що мешканці дуже задоволені роботою.

- В ході особистого прийому поспілкувався із жителями Центрального району про їх проблеми, обговоривши разом знайшли шлях їх вирішення. Мені приємно, що на особистий прийом приходять небайдужі та свідомі люди, адже окрім критики та невдоволення жителі діляться враженнями від змін та позитивних моментів, які відбуваються у Миколаєві в цілому, - сказав Олександр Береза.

Також, до голови адміністрації Центрального району звернувся місцевий житель, який поділився власними ідеями щодо роботи санітарної інспекції адміністрації та висловив бажання підтримувати працівників в ході проведення рейдових обстежень.

Ще один мешканець Центрального району звернувся до голови адміністрації Центрального району із проханням здійснити ремонт частини тротуару по вулиці Безіменна та поскаржився на неякісне прибирання двірників, які ігнорують зауваження.

- Перед працівниками адміністрації я ставлю просте завдання – більше спілкуватися та прислуховуватися до жителів Центрального району аби спільно вирішувати проблеми, а ще продуктивно співпрацювати, - відмітив Олександр Береза.