ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.03.2019

Проблеми насильства в шкільному середовищі: в Центральному районі проведено засідання круглого столу з диреторами шкіл з метою попередження та запобігання випадків булінгу серед учнів та вчителів

Сьогодні, 21 березня, адміністрацією Центрального району спільно з Управлінням освіти ММР в ЗОШ №64 проведено засідання круглого столу на тему «Проблеми насильства в шкільному середовищі» з метою попередження та запобігання випадків булінгу серед учнів та вчителів.

В засідання круглого столу взяли участь голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник відділу з гуманітарних питань, оборонної та мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району Світлана Рябоволик, завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська та директори шкіл Центрального району.

Відкриваючи засідання голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив важливість впливу на формування дитячої особистості мережі Інтернет, яка не завжди пропогує цінність моралі та виховання.

- Циклічність змін ментальності та моральності у сучасному світі провокує молоде покоління слідувати новим канонам поведінки в соціумі. Кожен із нас розуміє, що ми живемо в світі, де інформація генерується та поширюється настільки швидко, що неможливо її фільтрувати. Для вас, як вчителів, важливо розуміти правильність подачі інформації для виховання дітей, аби в подальшому вони змогли реалізувати та розвивати свої людські якості вже у більш зрілому та свідомому віці. Ми живемо у демократичному суспільстві, де кожен знає свої права, але часто забуває про власні обов’язки. Останнім часом проблема булінгу у шкільному середовищі постала досить гостро, я впевнений, що спільними зусиллями ми повинні не боротися з явищем булінгу, а запобігти та попередити будь-які його прояви, - сказав Олександр Береза.

В ході круглого столу із доповідями на актуальні теми попередження будь-яких проявів ціькувань в шкільному середовищі виступили працівники шкіл та служби у справах дітей адміністрації Центрального району.

Вислухавши всі доповіді, розпочалась дискусія серед учасників круглого столу, підчас якої були підняті питання щодо якості проведених заходів, у школах з протидії булінгу та подальшої роботи з учнями в даному напрямі.