ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.03.2019

Вже 95 років палац творчості є авторитетним післяшкільним закладом для дітей: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав колектив Миколаївського міського палацу творчості учнів з ювілеєм

Сьогодні, 23 березня, 95-й річницю від дня заснування відзначає Миколаївський міський палац творчості учнів. З нагоди ювілею у Палаці творчості організували виставку дитячих робіт та урочистий концерт з танцювальними та вокальними творчими номерами.

Гостями свята стали народні депутати Олександр Жолобецький та Тарас Кремінь, міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Із привітальним словом виступив голова адміністрації Центрального району та побажав директору Миколаївського міського палацу творчості учнів Світлані Саранчині та усьому колективу довгих років процвітання.

- Вітаю директора та колектив Палацу творчості з ювілеєм. Вітаю батьків та їх дітей з цим святом, адже якщо ви довіряєте розвиток своїх дітей колективу палацу творчості – це свідчить про його професіоналізм, віддачу в роботі та захоплення власною справою. Вже 95 років палац творчості є авторитетним післяшкільним закладом для багатьох дітей, які після уроків йдуть підкорювати музичні інструменти, танцювальний паркет або ж мистецтво малювання. Бажаю, палацу творчості й надалі дивувати і захоплювати нас креативними творчими постановками, перемогами у конкурсах та фестивалях, а ми, в свою чергу, завжди підтримуємо ваші творчі ідеї та задуми, - сказав Олександр Береза.

До уваги гостей та присутніх творчі номери демонтували народні художні колективи: ансамблі танцю «Джерельце», «Веселка» та «Невгамовні», капела бандуристів «Україночка», фольклорний гурт «Барвінок» та інші учасники святкового концерту. Варто відзначити, що вихованці палацу творчості учнів численні переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів і фестивалів – і все це завдяки щоденній кропіткій праці талановитих педагогів.

Бажаємо колективу Миколаївського міського палацу творчості учнів гідного результату щоденної плідної праці, який демонструють їх вихованці. Нехай творчий запал надає сил та життєвої енергії аби й надалі процвітала культурна стежка Миколаєва.