ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.03.2019

Трудові будні працівників адміністрації Центрального району

Робота працівників служби у справах дітей адміністрації Центрального району іноді відбувається у досить непростих та емоційно напружених умовах. Важко виокремити основні причини, але загалом це залежить від адекватного сприйняття батьків дітей тих проблем, які і стали причиною того, що працівники служби вимушені здійснювати систематичний контроль за побутом у якому мешкають неповнолітні.

На працівників служби покладено багато функціональних обов’язків, згідно з якими вони повинні: встановлювати та налагоджувати контакт і взаємовідносини батьків та дітей, контролювати стан їх здоров’я та благополуччя, умови і спосіб проживання, допомагати батькам вирішувати будь-які конфлікти щодо регулювання зустрічей із дитиною та ще багато чого.

Але не завжди повага та розуміння зі сторони батьків/родичів є адекватними. На жаль, тому працівниками служби і проводиться робота з не зовсім благополучними батьками. Не всі готові змінюватися опираючись на підтримку та турботу працівників служби, адже алкогольна залежність та компанія із сумнівним минулим іноді сильніша ніж любов до власних дітей.

Працівники служби у справах дітей нерідко зіштовхуються із відкритою грубістю та відверто хамською поведінкою. Іноді дорослих людей, батьків, не зупиняє навіть присутність представників поліції.