ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.03.2019

УВАГА! Уточнені списки виборців вже передані дільничним виборчим комісіям: Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району

Сьогодні, 28 березня, відділом ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району здійснено передачу дільничним виборчим комісіям уточнених списків виборців для участі у виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Відзначимо, що ЖОДНИХ змін до списків вносити вже не можна. Виборець, що виявився не включеним до списку може до 31 березня звернутися до суду, який винесе рішення про надання права голосування. З таким рішенням виборець має підійти на свою виборчу дільницю до 31 березня та голова виборчої комісії вносить дані виборця до списку.

Станом на сьогодні, 28 березня, працівники відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району, прийняли та опрацювали більше 2,5 тисяч заяв від громадян. За останній тиждень різко зросла кількість звернень від виборців. Якщо з початку виборчого процесу до відділу звернулось 1123 людини, то за останні 10 днів було 1492 звернення, у тому числі 305 за останній день, коли можна було вносити зміни до уточненого списку.