ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.03.2019

Відзначення 75-річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників: у мікрорайоні Матвіївка Центрального району здійснили покладання квітів до пам’ятних монументів у сквері «Алея слави»

Сьогодні, 28 березня, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних монументів у сквері «Алея слави» з нагоди відзначення 75-річниці визволення міста Миколаєва та області від фашистських загарбників.

Вшанували пам’ять загиблих героїв народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, представники Ради ветеранів мкр. Матвіївки та небайдужі жителі мікрорайону.

Народний депутат Олександр Жолобецький відзначив, що кожен загиблий солдат, який виконував свій військовий та громадянський обов’язок – Герой, якого ми пам’ятатимемо крізь роки.

- З дня визволення нашої малої Батьківщини минуло вже 75 років. Скільки би минуло часу та десятиріч, ми завжди пам’ятатимемо наших Героїв, які визволили нашу землю. У кожного із Героїв була своя справа: хтось був на передовій, інші були в рядах партизан… У кожній родині додому чекали чоловіка, батька, син, брата. Навіть будучи в тилу, усі разом виковували Перемогу. Кожен загиблий – Герой, адже у кожного була власна лінія фронту яку, захищаючи ціною власного життя, загарбник не перетнув. Для мене та моїх синів, ветерани – приклад мужності та того, як можна віддати найцінніше, що є в кожного, на вівтар свободи та незалежності рідній землі, за мир та спокій своїх близьких. Допоки ми пам’ятатиме про це та зберігатимемо у кожному домі фотографії наших дідів та прадідів та передаватимемо правду про ту страшну війну – буде жити кожен Солдат, який віддав своє життя за мир на нашій землі, - сказав Олександр Жолобецький.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза зазначив, що Ми повинні докласти максимум зусиль, аби сучасна молодь зберігала у своїх серцях та передавала пам’ять про велику перемогу своїх предків своїм дітям.

- Минає 75 річниця з дня визволення нашої землі, а ми продовжуємо пам’ятати та схилятися перед подвигом Героїв, які не віддали свою Батьківщину загарбнику. Ми повинні докласти максимум зусиль, аби сучасна молодь зберігала у своїх серцях та передавала пам’ять про велику перемогу своїх предків, про їх нескореність ні перед ворогом, ні перед обставинами. Вітаю із цим великим днем визволення ветеранів, низько вклоняємося перед вами за подвиг для нас усіх та для нашої держави. Ми повинні нести в собі горду пам’ять перемогу у війні, яку здобули наші прадіди для нашого вільного майбутнього, - сказав Олександр Береза.

Завершився урочистий захід хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументів із викарбуваними іменами Героїв, які загинули у страшній війні.