ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.04.2019

Звіт про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» адміністрації Центрального району за І квартал 2019 року

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради на виконання п. 2.5 розділу 2 додатку 2 до Програми «Сприяння діяльності правоохоронних органів на території міста Миколаєва на 2017-2019 роки» затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 23.12.2016 № 13/22 та п. 3 доручення першого заступника міського голови від 19.02.2018 №32/02.02.05-11 надає звіт про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» за І квартал 2019 року.

Проведені загальні збори громадського формування «Сокіл», на яких підведені підсумки роботи за рік та затверджено план роботи на 2019 рік. 6 членів формування за активну участь в охороні громадського порядку нагороджено подякою голови адміністрації Центрального району і один член формування за співпрацю - грамотою Центрального районного сектору пробації м. Миколаєва.

Протягом І кварталу 2019 року працівниками адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 6 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152,150 та 160 КУпАП притягнуто до відповідальності 24 особи.

Щодо охорони громадського порядку 146 членів формування «Сокіл» прийняло участь у 89 заходах. Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у документуванні і оформленні 7 випадків правопорушень, 7 членів формування були задіяні як свідки та поняті. За планами адміністрації Центрального району членами громадського формування «Сокіл» здійснено 9 перевірок санітарного стану вулиць, в яких прийняло участь 18 членів громадського формування «Сокіл».

Протягом І кварталу 2019 року проведено 132 бесіди з населенням, на яких були присутні 187 чоловік.

Щодо роботи з під обліковим елементом проведено 466 бесід.

В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві, надана їм консультативна, безоплатна правова та інша допомога у вирішенні соціально-побутових проблем.

З 12 по 15 січня члени громадського формування «Сокіл» та начальники опорних пунктів прийняли участь в методичному семінарі з підготовки волонтерів Центру пробації, які мають рівень знань і навичок та надаватимуть допомогу особам, що знаходяться на обліку в служби пробації

4 лютого проведено робочу зустріч начальників ГПОП з представниками служби пробації Центрального району по узгодженню взаємодії по роботі з під обліковим елементом.

20 березня 2019 року члени формування прийняли участь в денному семінарі-тренінгу з питань надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів на місцевому рівні.

В березні 2019 року розпочато проведення ремонтних робіт на опорному пункті за адресою пр. Центральний, 159/3. Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при наявності на кожному пункті дільничного офіцеру поліції.