ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.04.2019

Мешканець Миколаєва подякував голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та працівникам адміністрації за оперативне відпрацювання звернень громадян

Не так давно до адміністрації Центрального району надійшло звернення від жителя Миколаєва щодо аварійного асфальтного покриття - ями, на перетині проспекту Центральний та вулиці 7-ма Слобідська. На доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези було заплановано передбачити кошти на поточний ремонт вказаної проблемної ділянки.

Реагуючи на звернення на вказаній території було здійснено ремонт асфальтного покриття, аби у подальшому запобігти аварійних ситуацій на дорозі.

Житель міста висловив подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та працівникам адміністрації за оперативне вирішення проблеми.

"Писав про ями на перетині вулиці 7-ї Слобідської та проспекту Центрального, так ось - їх відремонтували. Це відбулося у досить короткий термін. Явно простежується участь Олександра Берези за що окрема подяка" - говориться у повідомленні.