ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.04.2019

В Центральному районі 15-річна мати залишила місячну доньку на п’яну бабусю та зникла – дитину вилучили із родини

В Центральному районі Миколаєва 15-річна дівчина народила здорову дитину, але не витримавши виконання батьківських обов’язків – продовжила вести розгульний спосіб життя. Варто відзначити, що дівчина із дуже раннього віку почала вести розгульний спосіб життя: вживати алкогольні напої, спілкуватися із компанією із сумнівним минулим та ін. Двічі була оголошена в розшук поліцією, адже втікала із дому та не підтримувала зв’язок із матір’ю.

Після чергового повернення додому виявилося, що дівчина вагітна. Народивши, не витримала обов’язків які на неї звалилися – вирішила поїхати до Одеси, але нікому не сказала і залишила місячну доньку на власну матір.

Коли небайдужі повідомили про ситуацію службу у справах дітей адміністрації Центрального району, то в ході виїзного рейду спільно з представниками поліції в будинку за місцем проживання знаходилася бабуся у стані алкогольного сп’яніння (3 проміле), яка ледве тривала на руках немовля.

Дівчинку одразу ж вилучили та вмістили до Миколаївської дитячої обласної лікарні. Відмітимо, що бабуся навідувалася до дівчинки тричі, та кожного разу у неадекватному п’яному стані провокуючи конфліктні ситуації.

Тільки після 2-х тижнів відсутності молода мати вирішила повернутися додому. З дівчиною було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо подальшої долі її та доньки.

Наразі служба у справах дітей адміністрації Центрального району займається підготовкою документів для надання повної цивільної дієздатності молодій матері, аби дівчина мала усі можливості влаштуватися на роботу, підготувати належні умови проживання та виправити власну поведінку.

У подальшому дитина буде влаштована до Миколаївського обласного будинку дитини терміном на 6 місяців. Саме за цей час 15-річна мати може вжити необхідних заходів для покращення умов проживання аби повернути доньку та виховувати її в родинному теплі.