ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.04.2019

Жителів Центрального району інформують про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для участі у другому турі

31 березня в Україні відбулися вибори Президента. Жителів Центрального району Миколаєва проінформували про право тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району ІНФОРМУЄ про необхідність повторити процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси аби взяти проголосувати за Президента України у другому турі.

Для даної процедури необхідно особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців у тому районі міста, де громадянин зареєстрований або до того, в якому він хоче проголосувати.

Нагадаємо, що у Державного реєстру виборців з’явилась мобільна версія сайту.

Відтепер кожен виборець має можливість оперативно перевірити на сайті та ознайомитися з порядком тимчасової зміни місця голосування без зміни його виборчої адреси.

Нова версія сайту також стане у нагоді виборцям, які проживають чи перебувають за кордоном. Там можна знайти перелік закордонних дипломатичних установ.

У відділі реєстру виборців громадянину необхідно, окрім паспорту громадянина України, пред’явити документ, що підтверджує необхідність зміни місця голосування. Таким документом може бути: довідка з місця роботи, довідка з місця навчання(студентський квиток), проїзні документи (квитки), договір оренди житла та ін.

Увага! Внутрішньо переміщеним особам з Донецької, Луганської області та АР Крим надавати підтверджуючі документи окрім паспорту НЕ потрібно!

Подати заяву на тимчасову зміну місця голосування необхідно не пізніше 5 днів до виборів, до 25.03.2019 включно.

Даною процедурою змінюється місце голосування виборця одноразово, лише на одні вибори!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району чекає на Вас! Не відкладайте звернення на останній день!