ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.04.2019

В Центральному районі за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького відбулися весняні толоки на яких не тільки прибирали, але й здійснили озеленення міста

Сьогодні, 6 квітня, в Центральному районі Миколаєва за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького відбулися одразу 5 весняних толоків на яких здійснили масове висадження декоративних дерев, кущів троянд та самшиту за адресами: провулок Парусний, 11, проспект Героїв України, 101, вулиця Архітектора Старова, 14 – ОСББ «Північни 5».

Народний депутат України Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто долучилися до вже щорічної традиції жителів та спільно прибрали територію і висадили саджанці.

- Вже 5-й рік поспіль ми разом із жителями Центрального району проводимо спільні прибирання та здійснюємо висадження молодих дерев, кущів троянд та самшиту. Звичайно, іноді в міру робочої зайнятості ми тільки забезпечуємо людей саджанцями, але якщо є час то усі разом прибираємо та облаштовуємо територію біля будинків, - сказав Олександр Жолобецький.

В свою чергу, голова адміністрації Центрального району відзначив, що разом із мешканцями та учасниками толоки прибирали із задоволенням та гарним настроєм.

- Сьогодні спільно із жителями будинків прибирали та висаджували саджанці до їх садочків. Я з великим задоволенням приєднався та підтримав ініціативу народного депутата, адже впевнений, що тільки спільна робота об’єднує та згуртовує людей, а ще мотивує та надихає на облаштування своїх домівок для власного комфорту та затишку. Дуже задоволений, що усі разом сьогодні займалися корисною справою: поливали насадження, висаджували саджанці, копали та підмітали. Після плідної роботи усіх переповнюють позитивні емоції, - сказав Олександр Береза.

Варто відзначити, що весняна толока для жителів Центрального району – стара добра традиція, яку щорічно підтримує народний депутат Олександр Жолобецький та забезпечує молодими саджанцями, аби спільно зробити наше місто ще гарнішим та комфортнішим для проживання.