ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.04.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження території мікрорайону Тернівка щодо дотримання Правил благоустрою: складено 4 адмінпротоколи

В Центральному районі в мікрорайоні Тернівка проводяться рейди щодо виявлення порушників Правил благоустрою м. Миколаєва. В ході перевірки складено 4 адміністративні протоколи.

Цього тижня в мікрорайоні Тернівка працівниками відділу соціально-економічного розвитку адміністрації Центрального району проведено обстеження вулиць мікрорайону та прилеглої території кінцевих зупинок маршрутних таксі № 62 та 51. Також проведено рейди щодо дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва жителями вулиць: Димитрова, Східна, Димова, Пересадівська, Ветеранів та Павлова .

В ході перевірки була проведена інформаційна та роз'яснювальна робота з жителями мікрорайону щодо необхідності утримання прибудинкових територій в належному санітарному стані: скаладено 4 протоколи за порушення затверджених Правил благоустрою м. Миколаєва, які розглядатимуть на засміданні адміністративної комісії.