ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
17.04.2019

В Центральному районі стартувала XVII виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга» до 230-річчя заснування Миколаєва

У середу, 17 квітня, в Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького відбулося урочисте відкриття XVII виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга-2019» до 230-річчя заснування Миколаєва.

На виставці були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, керівники миколаївських видавництв та небайдужі жителі міста.

- Я з повагою ставлюся до книжок, сам багато читаю та прививаю любов до літератури своїм дітям. Мені дуже приємно щороку бути присутнім на виставці місцевих видавництв, адже це свідчить про затребуваність та попит на друковані книги. Для Миколаєва дуже важливо підтримувати та розвивати свій книжковий форум, адже саме книга здійснює суспільно важливу місію – виховує покоління, - сказав Олександр Береза.

Голова адміністрації Центрального району відзначив, що завдяки ініціативності директора бібліотеки Тетяни Твердої та її колективу, на завершальній стадії знаходиться реалізація проекту Громадського бюджету Миколаєва «Літературний сквер та розумна зупинка» на вулиці Потьомкінська.

- Для адміністрації - це позитивний досвід, який приніс гарні результати у співпраці. Мені дуже приємно співпрацювати із професійними людьми, які закохані у справу свого життя. Колектив бібліотеки відповідально відноситься до власного проекту – корегували та продумували кожну деталь аби відвідувачі мали можливість насолоджуватися читанням у Літературному сквері та знаходитися у творчому просторі, який спонукатиме на благі справи, - додав Олександр Береза.

Після урочистої частини кожен із присутніх мав можливість ознайомитися із книгами, які були видані в 2018 році миколаївськими видавництвами.

Усі охочі мають змогу відвідати та ознайомитися із виставкою місцевих видавництв «Миколаївська книга» до 25 квітня з 10.00 до 19.00 год.