ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.04.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району в I кварталі 2019 року

Основні завдання служби у справах дітей адміністрації Центрального району полягають у реалізації повноважень виконавчих органів міської ради у галузі соціального захисту дітей, профілактики серед них бездоглядності та правопорушень, оздоровлення та відпочинку дітей.

З метою виконання покладених обов’язків працівниками служби систематично здійснюються профілактичні інформаційно-роз’яснювальні бесіди із учнями шкіл, організовуються круглі столи щодо обговорення гострих суспільних проблем, які стосуються неповнолітніх: булінг, домашнє насилля, скоєння протиправних дій, нанесення тілесних ушкоджень, безпека та поведінка в Інтернеті та ін.

Працівниками служби у справах дітей також здійснюється:

- Ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, сприяння усиновленню та влаштуванню дітей до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

- Забезпечення здійснення на території району профілактичних заходів щодо виявлення та усунення причин і умов, які сприяють вчиненню дітьми правопорушень та поширення бездоглядності серед підлітків.

- Організація правового соціально-психологічного консультування дітей та їх батьків, опікунів (піклувальників), створення консультаційних пунктів.

- Підготовка проектів рішень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з питань опіки та піклування, відчуження майна та інших питань щодо соціального захисту дітей.

- Оформлення документів на влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, в державні заклади.

- Підготовка матеріалів та клопотань щодо закріплення житла дітей, постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.