ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.04.2019

В Центральному районі "Розумну зупинку" оснастили інформаційним таблом з графіком руху транспорту

В Центральному районі роботи щодо реалізації проекту Громадського бюджету «Облаштування Літературного скверу та Розумної зупинки» поблизу Миколаївської міської бібліотеки ім. М. Кропивницького – знаходяться на завершальному етапі.

Сьогодні, 19 квітня, закінчили роботи щодо облаштування Розумної зупинки - встановлення електронного інформаційного табла з графіком руху транспорту.

- Бібліотека ще планує висадження дерев і встановлення табличок із іменами видатних літераторів Миколаєва. У створенні скверу та зупинки спільно працювали співробітники бібліотеки, адміністрації та Євген Богаченко, який із великим задоволенням приєднався до реалізації проекту, порадив дуже потрібні технологічні нюанси на стадії проектування і сьогодні завершує обладнання самої зупинки з он-лайн спостереженням та інформаційним таблом, - відзначив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Нагадаємо, що з метою створення комфортних умов для жителів міста колективом міської бібліотеки ім. Кропивницького було запропоновано обладнати трамвайну зупинку в «Розумну зупинку» в поєднанні із благоустроєм зеленої зони відпочинку та проведенням дозвілля в сквері «Літератор» на прилеглій до бібліотека території. Відзначимо, що в Літературному сквері планується висадження дерева на честь відомих та талановитих миколаївських письменників.