ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.04.2019

Весняна толока в Центральному районі: Олександр Жолобецький та Олександр Береза спільно із жителями продовжують озеленювати Миколаїв

У суботу, 20 квітня, в Центральному районі Миколаєва відбулися весняні толоки, які проходять за ініціативи народного депутата Олександра Жолобецького, де усі разом прибирають та висаджують зелені насадження.

Народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза спільно з небайдужими мешканцями будинків на вулицях Чкалова, 110-А, Чкалова, 84 та Шевченко, 61, - здійснили висадження кущів троянд, півоній, тюльпанів, спіреї, бузку, молодих саджанців дерев: лип, верби та каштанів.

Відзначимо, що вже традиційно кожного року Олександр Жолобецький забезпечує жителів Центрального району зеленими насадженнями, після чого відбуваються спільні толоки де не тільки висаджують кущі квітів та саджанці дерев, але й разом прибирають та облаштовують власну територію.

Як зазначив голова адміністрації Центрального району, спільна справа – зближає людей та мотивує жителів навести комфорт та затишок власних дворів.

- Я із задоволенням долучився до ряду весняних толок в Центральному районі, адже впевнений, що така традиція – згуртовує та об’єднує. Ми разом висаджували саджанці дерев та кущі квітів, кожен мав можливість долучитися до облаштування власного двору та зробити свій вклад в благоустрій місця, де живе. Приємно, що жителі зустріли ініціативу народного депутата з гарним настроєм, а ще з переповненими позитивними емоціями розповідали, як доглядають за насадженнями, які висадили в минулому році, - сказав Олександр Береза.

Нагадаємо, що це далеко не перша весняна толока в якій допомагають Олександр Жолобецький та Олександр Береза. Протягом квітня місяця висадження зелених насаджень здійснювалося у різних мікрорайонах Центрального району, разом прибирали та облаштовували двори будинків, дитячі майданчики, фарбували лавки та бордюри.