ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.04.2019

В Центральному районі жителі Тернівки організували весняну толоку: прибирали дитячий майданчик, висаджували квіти та саджанці дерев

У суботу, 20 квітня, в Центральному районі жителі мікрорайону Тернівка провели весняну толоку з метою приведення до належного санітарного стану територію дитячого майданчика на вулиці Успенська,1. Спільне весняне прибирання було організовано за ініціативою місцевої жительки Валентини Деордієвої.

До весняної толоки долучилися усі небайдужі жителі мікрорайону та учасники Болгарського культурно-просвітницького центру «Търновка».

Зусиллями жителів Тернівки висаджено кущі бузку, молоді саджанці дерев верби та горіхів. А ще, на дитячому майданчику встановили нову пісочницю, яку виготовили власними силами та розмалювали різними яскравими кольорами, окрім пісочниці розфарбували і встановлену огорожу. Завдяки згуртованості кожен міг втілити в життя будь-які творчі та креативні задуми та облаштувати територію дитячого майданчика для власного ж комфорту.

Після закінчення робіт, Валентина Деордієва подякувала всім за плідну співпрацю та звернулася з проханням постійно підтримувати на майданчику чистоту та порядок.