ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.04.2019

В Центральному районі проводять щорічний фестиваль Дружин юних пожежників: приймають участь 18 шкіл району

Сьогодні, 25 квітня, в міському Палаці творчості учнів проводять щорічний районний фестиваль Дружин юних пожежників з метою популяризації правил пожежної безпеки серед дітей та дорослих.

Районний фестиваль проводять щороку за підтримки управління освіти ММР, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та адміністрації Центрального району.

Від імені голови адміністрації Центрального району гостей та учасників привітала заступник Інга Мураховська, яка побажала показати найкращі сторони команди та креативні ідеї!

Фестиваль Дружин юних пожежників проводять з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії пожежного, залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення та залучення батьківської, педагогічної та творчої громадськості до навчання підростаючого покоління навичкам поводження в надзвичайних ситуаціях.

Цього року у конкурсі беруть участь 18 шкіл Центрального району, які представляють команди із власними номерами щодо важливості пожежної безпеки. Лейтмотивом виступу є популяризація дотримання правил пожежної безпеки, аби попередити та запобігти надзвичайних ситуацій у майбутньому. Для визначення переможців районного фестивалю до уваги учасників представлено суддів, які оцінюватимуть виступи кожної команди. Переможці районного конкурсу – презентують свій виступ на міському фестивалі. Бажаємо всім учасникам удачі та вдалих виступів!