ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.05.2019

В Центральному районі в сквері Пам’яті жителі Матвіївки віддали шану загиблим Героям у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, у мікрорайоні Матвіївка Центрального району у сквері Пам’яті віддали шану тим, хто загинув у Другій світовій війні обороняючи Батьківщину від ворога.

У День Перемоги на урочистому заході з теплими словами подяки до ветеранів звернулися народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Сергій Мотуз. До вшанування пам’яті загиблих у страшній війні долучилися учні ЗОШ №24, колектив та вихованці дитячого садка та небайдужі жителі мікрорайону.

- Мені дуже приємно, що із жителями Матвіївки ми маємо спільну традицію – кожного року зустрічати світле свято Великої Перемоги разом. Сьогодні хочу згадати усіх: хто віддав свої молоді роки війні – захищаючи свою Батьківщину від ворога, тих, хто воював в тилу ворога, тих матерів, які чекали своїх чоловіків та дітей, тих, які пережили все жахіття війни. Бажаю нашим ветеранам міцного здоров’я, довголіття! Низько вклоняємося Вам за те, що Ви зробили найголовніше – подарували нам мир! Дякуємо Вам! – сказав Олександр Жолобецький.

Голова адміністрації Центрального району відзначив, що День Перемоги – одне з найголовніших українських свят, яке завжди проходить зі сльозами на очах та відголосками болю в серцях людей.

- Щиро вітаю усіх зі святом Великої Перемоги! Я переконаний, що найважливіше – це пам’ять народу! Ми завжди відзначатимемо свято Великої Перемоги та згадуватимемо тих, хто подарував нам світле безхмарне майбутнє, пройшовши пекло страшної війни. Ми пам’ятатимемо про Перемогу у 1945-му та ціну, яку за це заплатили. Страшні людські втрати та безкінечне горе кожної родини – забути неможливо! Ми повинні виховувати у молодого покоління повагу та гордість по відношенню до ветеранів, навчити їх любити та берегти життя під мирним безхмарним небом. Вітаю усіх зі святом Перемоги, – сказав Олександр Береза.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Нагадаємо, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановлений відповідно Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років». Відзначення Дня перемоги над нацизмом включає в себе переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого.