ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.05.2019

У Миколаєві відбувся традиційний прийом міського голови для ветеранів Другої світової війни з нагоди святкування Дня Перемоги

У четвер, 9 травня, в день відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацистськими загарбниками, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся традиційний щорічний прийом міського голови ветеранів війни, учасників бойових дій та громадських ветеранських організацій.

Зі словами вдячності до ветеранів звернулися міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та народний депутат Олександр Жолобецький. На традиційному прийомі були присутніми заступники міського голови та депутати Миколаївської міськради.

Голова адміністрації Центрального району привітав ветеранів Другої світової війни із Днем Перемоги, відзначивши, що Друга світова війна - це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини

- Шановні ветерани, завдяки вашій мужності, сміливості та самовідданості Батьківщині, День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу та символом героїчного минулого. Багатьом Героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху та мужньо відновлював власні домівки. Дорогі ветерани, щиро бажаю вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості. У нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму, самопожертви та патріотизму, - сказав Олександр Береза.

До привітань приєднували усі, хто хотів подякувати Героям за мирне дитинство та світле й щасливе майбутнє. Самі ветерани ділилися власними історія фронтових часів та бажали нащадкам ніколи не знати страшного лиха - війни.