ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
11.05.2019

В Центральному районі День Матері та Міжнародний день сім’ї відзначили запальним концертом та подарунками

Сьогодні, 11 травня, в міському палаці творчості учнів відбувся урочистий концерт з нагоди святкування Дня Матері та міжнародного дня сім’ї. Святковий захід організували учні Першої української гімназії ім. М. Аркаса за підтримки адміністрації Центрального району.

Зі словами привітання до Матерів звернулися голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, народний депутат Тарас Кремінь та директор Першої української гімназії ім. М. Аркаса Сергій Бережний.

- Шановні мами, батьки! Свято Дня матері – ще одне підтвердження того, що матусі є надією та опорою для кожної сім’ї! Саме мама огортає усіх любов’ю, ніжністю, турботою та увагою, не дивлячись на свої буденні, але важливі справи. Мені дуже приємно, що у Миколаєві та Центральному районі міста шанують традицію та щорічно усі разом вітаємо найголовніших жінок у житті кожного – Матусь. Я дуже вдячний директору гімназії, який спільно зі школярами щороку збирає усіх для приємних привітань. Дорогі мами, бабусі, щиро вітаю вас з весняним святом, бажаю міцного здоров’я, натхнення та любові! - сказав Олександр Береза.

В ході святкового заходу було відзначено усіх багатодітних матерів Центрального району, жінкам вручили подарунки та подякували за щоденний труд у вихованні дітей, за недоспані ночі, хвилювання за їх майбутнє, за терпіння та любов.

Святкові урочистості продовжились запальним концертом за участю артистів та творчих колективів: капели бандуристів «Україночка», хорового колективу «Барви», вокального ансамблю «Джерельце», танцювального колективу «Дивоцвіт», вокального ансамблю «Краяни» та ін.

Юні артисти подарували жінкам Центрального району музичні та танцювальні композиції в ім’я ніжності, краси й любові величної, сильної, прекрасної Жінки!