ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.05.2019

Родина Голдун із Центрального району Миколаєва, здобула першість в обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У суботу, 11 травня, переможці районного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в Центральному районі родина Голдун, ЗОШ №3, здобула перемогу в обласному фестивалі, який проводив та організовував Миколаївський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивний фестиваль зібрав усі родини з районів міста для проведення спортивних конкурсів з метою всебічного фізичного і духовного розвитку людини, виховання патріотизму, залучення до систематичних занять фізичною культурою і спортом батьків і дітей, організації змістовного дозвілля та пропаганди здорового способу життя, формування дозвілля та зайнятості дітей.

У обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» взяли участь 14 сімей з районів та міст Миколаївської області. Програма заходу включала в себе 5 веселих естафет. В ході чесної та напруженої боротьби перемогу здобули родина Голдун, ЗОШ №3, із Центрального району Миколаєва. Вітаємо сім’ю Голдун та керівника спортивно-масової роботи шкіл Центрального району О. В. Алєксєєву з перемогою і бажаємо вдалого виступу на Всеукраїнських змаганнях!

Варто відзначити, що за ініціативи та підтримки адміністрації Центрального району спільно з управлінням у справах фізичної культури та спорту, у квітні цього року, з метою популяризації здорового способу життя та спорту було організовано та проведено спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

В ході проведення фестивалю та конкурсів суддівським складом було визначено переможців, які надалі взяли участь в міському та обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та здобули першість.