ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.05.2019

В Центральному районі Дитяча школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка відзначає 50-річний ювілей

У понеділок, 13 травня, запальним концертом відсвяткувала 50-річний ювілей Дитячої школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка в Центральному районі.

Поздоровити директора Дитячої школи мистецтв №1мікрорайону Тернівка Ірину Зайченко та викладацький склад завітали народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, начальник управління культури та охорони культурної спадщини ММР Юрій Любаров, начальник управління культури, національностей та релігії МОДА Михайло Димитров, депутати міської і обласної ради, небайдужі до творчості гості та батьки юних артистів.

- Ми святкуємо 50-річний ювілей дитячої школи мистецтв у мікрорайоні Тернівка, чим дуже пишаємося, адже дата визначна, крізь час пройдено тернистий шлях із перемог та поразок. Багато обдарованих дітей є випускниками школи, навіть родини, які й досі презентують творчі номери вже спільно з власними дітьми. Я вважаю, що духовне виховання, яке закладає в душі дітей школа – є важливою основою для нашого суспільства. Бажаю директору та педагогічному колективу багато років плідної праці на благо та добро, адже показник успішності випускників говорить про важку та кропітку щоденну працю викладачів. Нехай натхнення окриляє та винагороджує творчими злетами та захопленням і визнання від професіоналів, - сказав Олександр Береза.

За словами голови адміністрації Центрального району, на сьогодні є величезна проблема щодо розширення дитячої школи мистецтв №1, яку наразі намагаються вирішити та знайти вихід за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького, який опікується школою.

В свою чергу, народний депутат відзначив, що дружба із колективом дитячої школи триває вже багато років.

- Вітаю школу мистецтв з прекрасною ювілейною датою! Школа має власні чудові традиції: багато випускників працюють за спеціальністю отриманою в стінах школи мистецтв, ще є династії, які не в одному поколінні навчаються в закладі. Приємно, що протягом багатьох років керує та дбає про школу Ірина Іванівна Зайченко, яка веде до успіху трудовий колектив та дітей. Бажаю школі мистецтв процвітання та визнання, школа випустила багато обдарованих талантів, якими пишається Миколаїв, - сказав Олександр Жолобецький.

На привітальних словах святкування ювілею не закінчилося. Окрім теплих побажань та нагороджень грамотами і подяками, гостям презентували святковий концерт талановитих учеників школи, численних призерів та переможців міських, обласних та всеукраїнських конкурсів, які демонстрували виконання музичних творів на фортепіано, балалайці та баяні. Зачаровували гостей вокальними номерами та танцювальними постановками, а ще до уваги глядачів представили традиційний болгарський танець хоро в справжніх національних костюмах, який є гордістю колективу.

Директор школи мистецтв, трудовий колектив та юні вихованці радо приймали вітання з нагоди ювілею Дитячої школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка та дякували усім за підтримку та щирі побажання.