ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.05.2019

До уваги жителів Центрального району! З 15 травня стартує щорічний еко-проект “Миколаїв квітучий 2019” за підтримки народного депутата Олександра Жолобецького

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району при підтримці народного депутата України Олександра Жолобецького в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2019” оголошує проведення конкурсів: “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Квіти біля школи”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти на підприємстві”.

До участі в конкурсах у складі колективного авторства або у якості індивідуального автора запрошуються приватні особи без вікових обмежень, колективи загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, дошкільних навчальних закладів, а також відомства, установи, організації, підприємства усіх форм власності в Центральному районі м.Миколаєва. 

Кількість робіт, поданих одним автором або колективом авторів на розгляд конкурсної комісії - необмежена.

Всі переможці нагороджуються подарунками та пам’ятними дипломами.

Оформлення заявок на участь проводиться з 15 травня по 30 серпня 2019 року включно. Подати та оформити заявку на участь у конкурсах можна зателефонувавши за номером: 37-56-84.