ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.05.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 16 травня, відбувся особистий прийом громадян у голови адміністрації Центрального району Олександра Берези. З метою вирішення проблем, які стосуються благоустрою прилеглих до будинків територій, ремонту тротуару, асфальтування внутрішньоквартального проїзду та озеленення дворів на прийом звернулося 5 жителів міста.

Представниця жителів будинку на вулиці Садова, 15 звернулася до Олександра Берези для роз’яснення питання щодо здійснення санітарної обрізки дерев, які знаходяться на території їх двору. Жінка відзначила, що акт на здійснення обрізки дерева – в наявності.

Голова адміністрації Центрального району відзначив, що наразі проводиться тендер щодо визначення переможця торгів для надання послуг у сфері санітарної обрізки дерев, після чого, розпочнеться робота.

В ході особистого прийому голова ОСББ, що на вулиці Потьомкінська, 95 поділилася із Олександром Березою успіхами та досягненнями, розповіла про озеленення території та заміну водопроводу. Також, представниця мешканців ОСББ звернулася із проханням здійснити асфальтування внутрішньоквартального проїзду, що значно додасть двору доглянутості та комфорту жителям. А ще звернулася за допомогою в облаштуванні дитячого майданчика для найменших жителів ОСББ.

Олександр Береза відзначив, що наразі питання щодо розробки проектної документації в роботі. Що стосується облаштування та встановлення дитячого майданчика – потрібно звернутися до народного депутата Олександра Жолобецького. В свою чергу, жінка написала звернення на ім’я народного депутата та висловила надію, що найближчим часом їх двір прикрашатиме нова дитяча зона.

Варто відзначити, що найбільш часті звернення припадають на сферу житлово-комунального господарства. Голова ОСББ на проспекті Центральний, 173, звернулася із питання благоустрою прибудинкової території. Жителька будинку на проспекті Центральний, 122, звернулася для детального роз’яснення щодо демонтажу МАФів.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза надав доручення профільним заступникам щодо взяття на контроль вирішення проблемних питань в межах компетенції адміністрації.