ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.05.2019

В Центральному районі в ДНЗ №22 «Ялинка» провели показове об’єктове тренування з питань цивільного захисту

17 травня в дошкільному навчальному закладі №22 «Ялинка» в межах «Тижня безпеки дитини» проходило показове об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: «Відпрацювання дій учасників освітнього процесу під час надзвичайної ситуації: виявлення підозрілого предмету на території ЗДО».

На показове об’єктове тренування були запрошені: майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖ в м. Миколаїв С. Гомелько, в.о. завідувача сектору з питань НС та ЦЗН в Центральному районі О. Загранична, представники управління освіти Миколаївської міської ради Н. Іванова і О. Гладун, завідувачі закладів дошкільної освіти Центрального і Заводського районів м. Миколаєва.

Присутніх ознайомили зі структурою роботи ДНЗ № 22 з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дитини. В ході показового об’єктового тренування по сигналу «Увага Всім!» присутні педагоги були залучені до відпрацювання практичних дій евакуації учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації – виявлення підозрілого предмету на території ЗДО.

Після отримання сигналу евакуації вихователі в найкоротший термін вивели дітей безпечними евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування людей у небезпечній зоні. На умовну надзвичайну ситуацію викликано загін поліції.

Під час «Тижня безпеки дитини» і Дня цивільного захисту діти усіх вікових груп закріпили та отримали достатньо знань, умінь і практичних навичок на випадок екстремальних ситуацій.