ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.05.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив стан проведення робіт зі створення мінералізованих смуг та протипожежних масивів у лісовому урочищі “Матвіївське”

У спекотну погоду збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Частішають випадки займань лісових насаджень, сухої трави та сміття.

З метою забезпечення пожежної безпеки, виконання протипожежних заходів, попередження пожеж у лісових масивах та на виконання доручення Миколаївського міського голови від 18.04.2017 року № 792/02.02.01-22/17/14/17 “Щодо недопущення виникнення пожеж в природних комплексах та на відкритих територіях”, голова адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Олександр Береза спільно з представниками управління з питань НС та ЦЗН ММР та ДП “Миколаївське лісове господарство” перевірив стан проведення робіт зі створення мінералізованих смуг та протипожежних масивів у лісовому урочищі “Матвіївське”.

Під час перевірки встановлено високий рівень якості виконання робіт++ та відповідальний підхід керівництва ДП “Миколаївське лісове господарство” до збереження лісового фонду Центрального району.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях. Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Якщо ви відпочиваєте на природі, варто пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.