ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.05.2019

Олександр Береза зустрівся із жителями підтоплених будинків в Тернівці: обговорили пропозицію монтажу системи водовідведення

У четвер, 23 травня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів зустріч із місцевими жителями будинків на вулиці Слов’янська, 67, 69 та 71 в мікрорайоні Тернівка щодо вирішення проблеми підтоплення дощовими водами територій приватних будинків.

У зв’язку із випаданням атмосферних опадів, територія приватних домоволодінь, розташованих на вулиці Слов’янська, 67, 69 та 79, виявилася підтопленою через специфіку рельєфу місцевості.

Голова адміністрації Центрального району спільно із місцевими жителями обговорили ситуацію та розглянули варіанти її вирішення. Олександр Береза надав доручення підрядній організації розглянути пропозицію щодо монтажу системи водовідведення.

В свою чергу, жителі підтоплених приватних будинків висловили подяку за своєчасне реагування на звернення голові адміністрації Центрального району Олександру Березі, працівникам сектору з надзвичайних ситуацій адміністрації Центрального району та Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ММР за допомогу у відкачуванні води із подвір’їв будинків.