ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

Мешканці Центрального району можуть отримати детальну інформацію щодо нарахування житлових субсидій в управлінні соціальних виплат і компенсацій Центрального району, яке розташовано за адресою: вул. Декабристів, 25, каб. 1, 7 або зателефонувати за телефонами: 36-21-50 та 47-42-42.
Управлінням соціальних виплат і компенсацій Центрального району звертається увага громадян пільгових категорій щодо запровадження з  1 жовтня 2019 року Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (Постанова КМУ від 17.04.19 № 373).

Постановою передбачено 2 форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова (перерахування банком певної суми коштів на рахунки підприємств - надавачів послуг) та готівкова (грошова форма). Передбачено інформування пільговика про перерахунок коштів шляхом надсилання смс-повідомлень на мобільний телефон пільговика.
Нарахування сум пільг з цього періоду будуть здійснювати органи соціального захисту. Суму пільги розраховуватимуть виходячи з розміру   знижки, на яку пільговик має право згідно з законом, з урахуванням встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги та державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, на відміну від існуючого наразі порядку надання підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг знижки плати на фактично спожиті пільговиком комунальні послуги.
Для своєчасного та успішного проведення нарахувань сум пільг на житлово-комунальні послуги районні управління соціальних виплат і компенсацій постійно наповнюють базу ЄДАРП інформацією про пільговика та членів його сім’ї, на яких поширюються пільги.
Наразі актуальною є саме інформація про діючі мобільні телефони пільговиків та інше.
Тому управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району запрошує пільговиків або їх уповноважених представників для проведення звірки в управлінні на предмет внесення в базу діючого номера мобільного телефону пільговика. При собі  необхідно мати пільгове посвідчення, паспорти пільговика та членів сім’ї, на яких поширюються пільги. 
Звертатися за місцем проживання до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій за адресою: Центральний район вул.Декабристів, 25. т.47-79-05