ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
13.05.2017 15:05

ПОЖЕЖНИЙ СТАН РАЙОНУ ПІД КОНТРОЛЕМ!!!

У зв’язку з наближенням пожежонебезпечного періоду, заради попередження виникнення пожеж в екосистемах та на виконання доручення Миколаївського міського голови «Щодо недопущення виникнення пожеж в природних комплексах та на відкритих територіях», головою адміністрації Центрального району видане розпорядження «Про заходи забезпечення пожежної безпеки в парках, скверах та лісових масивах на території Центрального району в пожежонебезпечний весняно-літній період  2017  року».
Зазначеним розпорядженням створено районний оперативний штаб з проведення рейдових перевірок для координації діяльності  щодо дотримання пожежної безпеки на території Центрального району та надані доручення керівникам структурних підрозділів адміністрації, керівникам органів та служб району відповідно до покладених на них чинним законодавством повноважень.
Адміністрація Центрального району нагадує мешканцям, що  протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- розведення багать у лісі;
- заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів;
- палити, кидати в лісі непогашені сірники (крім місць, обладнаних для цих цілей);
-  розміщувати ближче, ніж за 100 м від узлісся смітники, вогненебезпечні виробництва та розводити багаття;
- випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо прилягають до лісу (в тому числі проводити сільськогосподарські пали);
- звалювати та спалювати сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.
Пам’ятайте!
За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність:
• Статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, передбачено накладення штрафу на громадян у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 255 грн.) і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 до 850 грн.).
• Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
• За знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць вогнем, згідно ст. 245 Кримінального кодексу України передбачає обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. У випадку, якщо такі дії ще й спричинили загибель людей чи масову загибель тварин, термін позбавлення волі сягне від п’яти до десяти років.

В разі виникнення пожежі негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев