ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
12.06.2017 17:00

У податковій інспекції Центрального району говорили про нові електронні сервіси

На черговій зустрічі керівництва державної податкової інспекції в Центральному районі м. Миколаєва ГУ УКРІНФОРМ в Миколаївській області з суб'єктами підприємництва обговорювалася можливість використання в роботі різних електронних сервісів, впроваджуваних Державної фіскальною службою України.
Виступаючи на зустрічі, яка виконує обов'язки начальника інспекції Ольга Купчишина зазначила: «Останнім часом фіскальна служба постійно вдосконалює і збільшує кількість електронних сервісів, головною метою яких є забезпечення платників наданням якісних і актуальних послуг. На головній сторінці офіційного веб-порталу УКРІНФОРМ України (електронна адреса: sfs.gov.ua) функціонує ряд електронних сервісів, за допомогою яких можна отримати ряд послуг, не відвідуючи податкову інспекцію. Їх кількість постійно зростає, а функціональні можливості розширюються ».
Начальник управління обслуговування платників Наталія Бархаленко докладно розповіла про нові можливості  Електронного кабінету платника зазначивши, що це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді і переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків) в режимі реального часу.
Також було розказано про роботу сервісів «Дані реєстру платників ПДВ», де щодня оприлюднюється інформація про платників ПДВ; «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», це сервіс для перевірки надійності ділових партнерів, який допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу; «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» - сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України в усіх напрямках чинного податкового та митного законодавства; «Анулювання реєстрації платника ПДВ», який надає можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів або за рішенням суду; «Антикорупційний сервіс « Пульс »- за допомогою якого можна поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників.

ДПІ в Центральному районі  м. Миколаєва
ГУ УКРІНФОРМ в Миколаївській області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев