ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
19.06.2017 16:10

До уваги платників податків, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Центрального та Заводського районів м. Миколаєва.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    нагадує, що відповідно до вимог Наказу ГУ ДФС у Миколаївській області  від 20.03.2017 року №295 «Про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торг алкогольними напоями та тютюновими виробами», заяву про видачу ліцензії можна подати до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва за адресою – м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зал №3.
Нагадуємо, що для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, суб’єкт господарювання повинен надати наступні документи:
1. Заява, яка надається окремо на кожний вид торгівлі - алкогольними напоями або тютюновими виробами.
2. Довідка органу ДФС про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.
3. Копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату (оригінал відмітки банку ).
Документи подаються в одному примірнику в оригіналі або копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев