ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
26.07.2017 13:00

Шановні громадяни!

      Заробітна плата в "конверті" – це майбутнє без гарантій і впевненості, адже відповідно до норм діючого законодавства, пенсія та соціальні гарантії громадян залежать від легально отриманих доходів за умови сплачених сум єдиного соціального внеску.
Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Тіньова зайнятість автоматично зменшує надходження до Пенсійного фонду, а значить, обмежує фінансові можливості пенсійної системи.
Наймані працівники не завжди розуміють взаємозв’язок між офіційним оформленням трудової діяльності з роботодавцем, сплатою обов’язкових  внесків та можливістю одержувати соціальні послуги та пенсійні виплати, гарантовані державою. Тільки щомісячна сплата єдиного соціального внеску, в розмірі не менше мінімального, забезпечить зарахування страхового стажу за весь період роботи та фінансову стабільність при досягненні пенсійного віку в майбутньому.
Вимагайте надання заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро і відкрито. Подбайте про своє майбутнє вже сьогодні! Кожна особа при бажанні може звернутися до органів Пенсійного фонду України (при наявності паспорта та ідентифікаційного номеру) для отримання інформації щодо сплачених роботодавцем за нього внесків.    
Особливо звертаємось до роботодавців, що використовують працю найманих працівників,  – проявіть свою громадянську позицію і легалізуйте реальну заробітну плату своїх робітників, не позбавляйте їх належного захисту на випадок непрацездатності та не прирікайте на мізерну пенсію.

 

                                            

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев