ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
08.08.2017 14:00

Надання адміністративних послуг ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області


З початку 2017 року Центром обслуговування платників ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області було надано понад 17125 адміністративних послуг. Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – понад 4659.
Важливим моментом в діяльності платників податків є отримання довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України. Їх надано Центром обслуговування платників ДПІ - 594.
Також здійснювалось: внесення установи (організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій – 95; перереєстрація установи (організації) в Реєстрі неприбуткових установ та організацій – 384.
За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій до Центру звернулося 566 платників,  реєстрацією книги обліку розрахункових операцій - 2261, розрахункових книжок - 303.
Платниками єдиного податку за півріччя 2017 року зареєстровано 1683 суб`єктів підприємницької діяльності. Надано витягів з реєстру платників єдиного податку – 3341. Здійснено реєстрацій книг обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2151.
Також проведено реєстрацій книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність – 918.
Центром обслуговування платників надавались і письмові, і усні консультації.
Загальна кількість звернень платників до Центру обслуговування ДПІ за перше півріччя 2017 року становила 59676.
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області також нагадує платникам що у приміщенні інспекції функціонує Акредитований Центр сертифікації електронних ключів. Довідки щодо отримання ключів електронного цифрового підпису надаються за телефоном: 379091.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев