ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
15.08.2017 14:10

ОСОБЛИВОСТІ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ ФАКТУ ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИОсоби, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, не завжди мають можливість надати трудову книжку з записами про звільнення з роботи у період проведення антитерористичної операції.
Для зазначених осіб статус «непрацюючий» можливо визначити на підставі особистої заяви довільної форми із зазначенням дати, із якої особа не працює та пояснення обставин, у зв’язку з якими не може внести запис в трудову книжку чи надати оригінал трудової книжки. Орган Пенсійного фонду України перевіряє індивідуальні відомості про застраховану особу щодо наявності інформації про сплату страхових внесків, відсутність в Державному  єдиному реєстрі інформації про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця.
У разі виявленя в подальшому факту роботи особи або інформацію про іншу дату звільнення з роботи, утримання надміру виплачених сум пенсії вирішується відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев