ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
11.09.2017 16:00

ПРО Е-ДЕКЛАРАЦІЇ


Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє, що кожна особа може передивлятися доходи чиновників задля запобігання корупційних діянь.
Реєстр е-декларацій посадовців, який веде Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), — це перша онлайн-база декларацій чиновників, яка відкрита для всіх громадян і де декларації оприлюднюються автоматично. Одразу ж після подання декларації її публічна частина з’являється у відкритому доступі на сайті НАЗК — www.public.nazk.gov.ua. За завідомо недостовірні відомості у декларації передбачено адміністративний штраф і навіть кримінальну відповідальність.
Декларації бувають: щорічні,  декларації після звільнення (повинні бути подані в період з 1 січня до 1 квітня), декларації перед звільненням, декларації кандидатів на посади суб’єктів декларування.
Для запобігання корупції та прозорої роботи чиновника, він повинен подавати відомості не тільки про свої доходи та видатки, а й про доходи членів своєї сім’ї. Членом сім’ї суб’єкта декларування є дружина або чоловік, навіть за умови їхнього фактичного окремого проживання. Також членом сім’ї вважають будь-яку особу, яка одночасно відповідає трьом таким ознакам:  спільне проживання з декларантом; ведення спільного господарства; взаємні права та обов’язки, які мають характер сімейних.  Це визначення виключає, наприклад, спільну оренду нерухомості за відсутності сімейних відносин. Тому членом сім’ї може бути як родич декларанта — наприклад, дитина чи батьки, за умови спільного проживання, так і співмешканець.
Суб’єктами декларування є: Президент, Прем’єр-міністр, члени Уряду, заступники міністрів, керівники державних органів та їхні заступники; народні депутати України; судді, прокурори, слідчі; державні службовці категорії «А»; державні службовці категорії «Б»; посадові особи місцевого самоврядування 1-3 категорій; депутати всіх місцевих рад; державні службовці категорії «В»; військові посадові особи ЗСУ, Держспецзв’язку та інших військових формувань; усі поліцейські; особи рядового чи начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби, податкової міліції, підрозділів цивільного захисту, ДБР, НАБУ; посадові та службові особи органів прокуратури, СБУ, ДБР, НАБУ, дипломатичної служби, інших державних органів; посадові особи юридичних осіб публічного права — ті, хто виконує адміністративно-господарські або організаційно-розпорядчі функції в державних та комунальних закладах, установах чи підприємствах, тобто не лише керівники чи їхні заступники.
Контроль за вчасне подання декларацій здійснюють органи, у яких працюють суб’єкти декларування. У разі виявлення порушень вони повідомляють про це НАЗК.
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
З метою запобігання і протидії корупції в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляємо, що у разі наявності інформації чи фактів, пов’язаних з корупційними діяннями працівників управління, звертайтесь на
„телефон довіри” 58 38 62 або 58 38 76 управління.

 

 

 

Версія для друку

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев