ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ!

На підставі результатів конкурсу щодо надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з території міста та згідно рішення виконкому Миколаївської міської ради від 13.06.2016 року №539, виконавцем послуг із вивезення ТПВ на території Центрального району визначено ТОВ «Валан» терміном на п’ять років.
Всім підприємцям, установам, а також мешканцям приватного сектору Центрального району, договори яких були укладені з ДП КП «Миколаївкомунтранс» АС «Центральний», необхідно терміново з 01.07.2016р. переукласти договори на вивіз побутового сміття з ТОВ «Валан».

Тарифи на вивіз ТПВ залишаються діючими, без змін.

Довідки за телефонами: 48-12-02, 71-97-60 вул. Інженерна, 1

 

04.12.2017 16:00

Особливості пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до статті 1 Закону України від 20.10.2014 № 1706-VII “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Більш детально>>>

04.12.2017 14:50

 Окремі питання пенсійного забезпечення учасників АТО

Основні аспекти соціального та, у тому числі, пенсійного забезпечення учасників антитерористичної операції регулюються Законом України від 20.12.1991 № 2011-XIIПро соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”

Більш детально >>>

 

29.11.2017 14:30

 Річна інвентаризація: кому проводити обов’язково

Сттею 10 Закону України від 16.07.1999 №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в України» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №996), встановлені вимоги щодо проведення річної інвентаризації. Так, частиною першою ст.10 Закону №996 обумовлено, що для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансових зобов’язань підприємства повинні проводити інвентаризацію активів і зобов’язань, під час якої перевіряють і документально підтверджують їх наявність, стан і оцінку.

Більш детально>>>

29.11.2017 13:30

 Фахівці ДФС розробили модель портативного пристрою, який сумісний з ноутбуком, смартфоном чи іншим гаджетом та може використовуватися в якості реєстратора розрахункових операцій!
Пристрій коштуватиме близько 700 гривень та не потребуватиме додаткового обслуговування. Достатньо буде лише встановити програми та мати підключення до Інтернету. Один раз придбав – і всі твої операції автоматично потрапляють до єдиного реєстру операцій. Також Урядом розглядається й ідея придбання касових апаратів за рахунок сплачених податків, що автоматично знімає питання фінансового навантаження. Тобто держава фактично дарує підприємцю апарат, вартість якого потім компенсується з податків, які він сплачує.

29.11.2017 13:00

ДФС: Роботу СМ КОР удосконалено

Державна фіскальна служба постійно працює над вдосконаленням СМ КОР. Так, 17 листопада 2017 року набули чинності зміни до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (наказ Міністерства фінансів України № 926).
Відповідно до змін запроваджується автоматичне прийняття таблиці платника для підприємств із податковим навантаженням більше 2 відс. та градація рівня ризикового товару в залежності від податкового навантаження.

Більш детально>>>

29.11.2017 11:00

З моменту виникнення права податкової застави проводиться опис майна

Згідно з п. 89.1 ст. 89 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) право податкової застави виникає: - у разі несплати у строки, встановлені ПКУ, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, – з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку (п.п. 89.1.1 п. 89.1 ст. 89 ПКУ); - у разі несплати у строки, встановлені ПКУ, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної контролюючим органом, – з дня виникнення податкового боргу (п.п. 89.1.2 п. 89.1 ст. 89 ПКУ);

Більш детально>>>

16.11.2017 11:00

Застосування штрафу при порушенні порядку подання інформації про фізичних осіб-платників податків

Відповідно до п.119.2 ст.119 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Більш детально>>>

14.11.2017 15:00

ПОМИЛКИ У ЗВІТІ З ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області надає роз`яснення щодо коректного заповнення даних звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (додаток 4 Порядку 435 ДФСУ із змінами). При аналізу звітів виявлено, що частіше страхувальники допускають помилки двох видів

Більш детально >>>

09.11.2017 16:00

 УВАГА ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області запрошує на роботу:
- провідного інспектора адміністративно – господарського відділу.Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта; вільне володіння державною мовою; вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку; вільне володіння ПК.

Більш детально>>>

07.11.2017 14:00

ОСОБЛИВОСТІ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, ПЕНСІЇ НЕДІЄЗДАТНИМ ОСОБАМ, ЯКИМ НЕ ПРИЗНАЧЕНО ОПІКУНІВ

Призначення (перерахунок) пенсій недієздатним особам  що          пунктом 1.1. Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1 (у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 07.07.2014 № 13-1) передбачено подання заяви, щодо недієздатної особи представниками закладів (органів опіки і піклування), які виконують функції опікунів і піклувальників за місцезнаходженням таких закладів (органів).

Більш детально>>>

07.11.2017 13:00

МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Мешканцям м. Миколаєва не обов'язково з кожним питанням йти в управління Пенсійного фонду. Завдяки електронному порталу можна здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців.

Більш детально>>>

24.10.2017 14:00

Які форми звітності можна подавати засобами Електронного кабінету платники податків?

Засобами Електронного кабінету платники податків можуть подавати такі форми податкової звітності: Податкова декларація з податку на прибуток підприємств, Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи), Податкова декларація зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками

Більш детально>>>

24.10.2017 13:30

Якщо фізична особа є підприємцем, чи повинна така особа сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за свою власність – нежитлове приміщення?

Відповідно до пп. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості. Пунктом 1 ст. 320 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) визначено, що власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, встановлених законом.

Більш детально>>>

24.10.2017 13:00

Чи повинен платник податків узгоджувати з контролюючим органом здійснення операцій з майном, яке перебуває у податковій заставі?


Відповідно до п. 92.1 ст. 92 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платник податків зберігає право користування майном, що перебуває у податковій заставі, якщо інше не передбачено законом.

Більш детально>>>

24.10.2017 12:00

Про роботу системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків

Починаючи з 01.07.2017 р. згідно з п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинено у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, якщо така податкова накладна/розрахунок коригування відповідає сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН (далі – Критерії).

Быльш детально>>>

20.10.2017 16:30

ТЕЛЕФОНИ „ГАРЯЧИХ” ЛІНІЙ З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області запрошує громадян Центрального, Заводського та Миколаївського районів отримати консультації з питань пенсійного забезпечення за телефонами „гарячих ліній” за номерами:(0512) 58-38-40, (0512) 58-38-50, (0512) 48-11-67
За цими телефонами громадяни можуть отримати роз’яснення щодо порядку призначення та перерахунку пенсій, умов набуття страхового стажу, віку виходу на пенсію та інше.

17.10.2017 16:10

Про відповідальність суб’єкта господарювання, який своєчасно не сплачує розстрочені суми податкового боргу (грошових зобов’язань)

Відповідно до п.п. 100.12.2 п. 100.12 ст. 100 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) у разі якщо платник податків порушує умови погашення розстроченого грошового зобов’язання чи податкового боргу або відстроченого грошового зобов’язання чи податкового боргу, то договори про розстрочення (відстрочення) можуть бути достроково розірвані з ініціативи контролюючого органу.

Більш детально>>>

17.10.2017 15:40

Як дізнатися платнику податків про податкові борги

 На офіційному веб-порталі ДФС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».
Для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Після введення такої інформації в одне з полів система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку.

Більш детально>>>

05.10.2017 11:40

РОЗ’ЯСНЕННЯ СТОСОВНО ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області з метою інформування публікує окремі позиції чинного законодавства України стосовно порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Законом України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) дано нові визначення термінів «приватний інтерес», «реальний конфлікт інтересів» та «потенційний конфлікт інтересів». Порушене питання вказаний Закон врегульовує окремим розділом V.

Більш детально>>>

05.10.2017 11:25

ВИПЛАТА НЕДООТРИМАНОЇ ПЕНСІЇ ОСІБ, ЯКІ НЕ БУЛИ
ЗАРЕЄСТРОВАНІ ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ НА ПІДКОНТРОЛЬНІЙ
УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ ТЕРИТОРІЇ

Недоотриману пенсію осіб, які не були зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на підконтрольній українській владі території, можливо отримати за місцем перебування членів сімей або інших осіб, які мали право на отримання пенсії, на обліку відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509, або за місцем їх постійної реєстрації на контрольованій території.

Більш детально >>>

04.10.2017 10:05

Надаємо відповідь на запит податкової через «Електронний кабінет платника»

 Контролюючі органи мають право отримувати від платників податків, платників єдиного соціального внеску та надавати у межах, передбачених законом, документи в електронному вигляді. Щодо права платника податків на запит контролюючого органу в електронному вигляді подавати інформацію, надавати відповідь та скановані копії документів, то слід зазначити, що суб’єкти інформаційних відносин зобов’язані подавати інформацію, визначену у запиті контролюючого органу, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту, якщо інше не передбачено Податковим кодексом України.

Більш детально>>>

03.10.2017 14:05

Платники єдиного податку за 9 місяців 2017 року звітують за новою формою декларації

Фахівці органів ДФС нагадують, що 5 травня 2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17 березня 2017 року №369, яким внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи), податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, затверджених наказом Мінфіну від 19 червня 2015 року №578.

Більш детально>>>

03.10.2017 14:00

Надання адміністративних послуг ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

 

02.10.2017 14:30

Фізичні особи-підприємці, що надають послуги Інтернет можуть бути платниками єдиного податку

Згідно зі ст.1 Закону України від 18.11.2003 № 1280-IV «Про телекомунікації» Інтернет - всесвітня інформаційна система загального доступу, яка логічно зв’язана глобальним адресним простором та базується на Інтернет – протоколі, визначеному міжнародними стандартами.

 

Більш детально >>>

02.10.2017 13:30

За торгівлю в «обхід» касового апарату та ліцензій доведеться сплатити штраф!

Фахівці фіскальної служби нагадують, що підакцизна продукція повинна продаватися згідно із визначеними нормами, у продавців має бути відповідна ліцензія, споживачам обов’язково необхідно видавати чек, який підтверджує факт придбання товарів.

28.09.2017 13:00

ПЛАН
заходів з реалізації Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2017 рік в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

 

Більш детально>>>

27.09.2017 13:00

Оподаткування квартири, яка продається

Об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до складу якого включаються доходи від операцій з майном. При цьому, дохід, отриманий платником податку від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року квартири, за умови її перебування у власності понад три роки, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

Більшь детально>>>

27.09.2017 12:10

За приватизовану землю члени садівницького товариства сплачують земельний податок самостійно

Якщо земельні ділянки приватизовані громадянами - членами садівничого товариства і кожен громадянин отримав документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то такі громадяни, крім тих, кому надані пільги щодо сплати земельного податку згідно зі ст.281 Податкового кодексу України, є платниками земельного податку. При цьому, нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Садівницьке товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи земельні ділянки загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва і щодо яких члени товариства не оформили право на свою земельну ділянку.

27.09.2017 12:00

У разі втрати або пошкодження раніше виданої ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв видається дублікат ліцензії

Відповідно до ст.3 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у разі втрати або пошкодження ліцензії орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом семи робочих днів видає суб’єкту господарювання дублікат ліцензії. Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії.

25.09.2017 15:55

До уваги релігійних організацій!

Релігійні організації зобов’язані привести у відповідність установчі документи до 01 січня 2018 року. Відповідно до норм пункту 35 підрозділу 4 розділу XX ,,Перехідні положення ” Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 – VI (із змінами та доповненнями, далі – Кодекс) та Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 (із змінами та доповненнями, далі – Порядок) передбачено, що релігійні організації до 01.01.2018 року не можуть бути виключені з Реєстру через невідповідність установчих документів вимогам пп.133.4.1 п.133.4 ст.133 Кодексу.

Більшь детально>>>

21.09.2017 15:15

ФОРМУВАННЯ ЗВІТНОСТІ ПО ОСОБАМ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ЗА СУМІСНИЦТВОМ
(З ПРИКЛАДАМИ)

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області нагадує, що  відповідно до ч. 2 ст. 21 Кодексу законів про працю (далі - КЗпП) працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної та творчої праці шляхом укладання трудового договору на одному чи одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін.

Більшь детально >>>

12.09.2017 14:15

Нагадуємо!
ДФС  нагадує, що понеділок, 11 вересня 2017 року, останній день подання
звітів:
- звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за серпень (форма № 1-РС);
- звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за серпень (форма № 2-РС);
- звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за серпень (форма № 3-РС);
- звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за серпень (форма № 1-ОА);
- звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за серпень (форма № 1-ОТ).

11.09.2017 16:15

Сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс»!

Сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» ? це пряма телефонна лінія, для легкого та прямого зв’язку платників податків з ДФС. Вона функціонує цілодобово у режимі call-back - у робочий час інформацію приймають працівники сервісного центру, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Залишити інформацію можна, зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за номером 0800-501-007 і обравши відповідний напрямок у меню інтерактивного голосового автовідповідача (цифра 4). На офіційному веб-порталі ДФС України сервіс «Пульс» розміщено за посиланням: idd@sfs.gov.ua. Сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» сприяє вирішенню проблем, які виникають у суб’єктів господарювання та громадян із податкових та митних питань при взаємодії з органами ДФС, і дозволяє кожному громадянину надавати інформацію та скарги про корупційні та інші неправомірні дії співробітників органів ДФС.

ПРО Е-ДЕКЛАРАЦІЇ


Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє, що кожна особа може передивлятися доходи чиновників задля запобігання корупційних діянь.

Більш детально >>>

 

Податкова знижка на навчання: розрахунок за наслідками 2016 року

Відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

Більш детально>>>

04.09.2017 13:30

Для зручності платників податків!


ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що обслуговування платників податків на території Центрального та Заводського районів м. Миколаєва здійснюється у 2 Центрах обслуговування платників (ЦОП) розташованих за адресою вулиця Потьомкінська 24/2  та вулиця Чкалова 20/9. Це надає свободу доступу платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних послуг та сервісів. Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. З інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.

Легалізація заробітної плати - актуальна тема сьогодення

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення  є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати .

Більш детально>>>

ЧИ МОЖЛИВО ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ СВОЇХ РОДИЧІВ?

Персональні дані — це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована (ст. 2 Закону України „Про захист персональних даних” № 2297- VI від 01 червня 2010 р. – далі Закон № 2297).
Згідно Конституції України інформація про особисте та сімейне життя особи (персональні дані про неї) — це будь-які відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована

Більш детально>>>

22.08.2017 9:00

Зарплата в «конверті» - явище неприпустиме

Податківці направляють свої сили на ліквідацію такого ганебного явища, як отримання заробітної плати «в конверті», або й зовсім неприпустимих фактів шахрайства – невиплату заробітної плати.
Працівники податкових органів здійснюють упереджувальні заходи серед суб’єктів господарювання, які затримують виплату заробітної плати або виплачують її нижче встановленого законодавством мінімуму. Для цього керівників підприємств та підприємців запрошують на засідання робочої групи, на яких вивчаються причини, що створюють передумови для мінімізації заробітної плати та зменшення платежів до Пенсійного фонду, фондів соціального страхування та податку із заробітної плати.Шановні громадяни будьте пильними та заздалегідь дбати про своє гідне майбутнє - зарплата в «конверті» - явище неприпустиме!

21.08.2017 11:00

«Пульс» - сервіс, який прийматиме звернення від клієнтів податкової та митної служб.

Нагадаємо, цей сервіс розрахований на протидію корупції у відомствах, а також на ліквідацію перешкод, які заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні з посадовими особами. «Пульс» – це «гаряча телефонна лінія», що працює за принципом зворотного зв'язку. Оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. «Пульс» надає представникам бізнесу, зокрема, суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкової та митної служби та оперативно розв'язати суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ ФАКТУ ЗВІЛЬНЕННЯ З РОБОТИ

Особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, не завжди мають можливість надати трудову книжку з записами про звільнення з роботи у період проведення антитерористичної операції.

Більш детально>>>

ДО УВАГИ БУХГАЛТЕРІВ!!!
Формування показника доплати в звітності ЄСВ

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє правила формування звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у випадках нарахування заробітної плати у розмірі меншому, ніж розмір мінімальної заробітної плати, у зв’язку із перебуванням особи на лікарняному, за роз’ясненнями, наданими ДФС України в листі від 02.02.2017 № 1925/6/99-99-13-02-01-15.

Більш детально>>>

За 1 півріччя  2017 року надходження до бюджетів всіх рівнів перевищил 1 млрд. гривень!

Протягом січня-червня поточного року ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області (Центральний та Заводський райони міста) забезпечено надходження до зведеного бюджету податків, зборів та інших платежів у сумі 1 341,4 млн. гривень. Зокрема, до державного бюджету надійшло 618,6 млн. грн., місцеві бюджети стали багатшими на 722,8 млн. гривень. Індикативні показники доходів до зведеного бюджету, доведені ГУ ДФС у Миколаївській області, виконано на 112,2 відсотка.

Більш детально>>>

29 серпня 2017 року – останній день подання декларації з податку на прибуток сільськогосподарськими підприємствами!

Останнім днем подання виробниками сільськогосподарської продукції річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) період, який починається з 01 липня минулого звітного року і закінчується 30 червня поточного звітного року є 29 серпня 2017 року.
Сплатити податок на прибуток підприємств таким підприємствам слід не пізніше 08 вересня 2017 року.

10 серпня – останній день подання звіту про пільги!

Державною фіскальною службою України (далі – ДФС) станом на 01.07.2017 затверджені:
–  Довідник № 83/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;
–  Довідник № 83/2 інших податкових пільг.
При заповненні Звіту про суми податкових пільг за шість календарних місяців 2017 року (останній строк подання звіту – 10 серпня 2017 року), форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 №1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг», слід користуватися зазначеними Довідниками.

Надання адміністративних послуг ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області


З початку 2017 року Центром обслуговування платників ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області було надано понад 17125 адміністративних послуг. Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – понад 4659.

Більш детально>>>

В ЯКИХ ВИПАДКАХ МОЖЕ БУТИ ЗУПИНЕНА АБО ЗМЕНШЕНА ВИПЛАТА ПЕНСІЇ

Розмір пенсії прямо пропорційно залежить від страхового стажу, заробітної плати та часу виходу на пенсію. Впливає на розмір пенсії і факт працевлаштування. Наприклад, якщо людина влаштувалась на роботу, вона може отримати пенсію в меншому розмірі або взагалі залишитися без неї. Про що у зв'язку з цим необхідно знати пенсіонеру?

Більш детально>>>

27-28 липня в Миколаєві та області очікуються складні погодні умови, грози, місцями сильні зливи, шквали 15-20 м/с. В окремих регіонах град.

Будьте обережні!!!

Сектор з питань НС та ЦЗН в Центральному районі

 

 

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДПУСТОК

Право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

Більш детально>>>

 

ДО УВАГИ
КЕРІВНИКІВ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ
ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області надає роз’яснення щодо особливостей здійснення доплати до мінімальної заробітної плати, а саме, поняття як доплата до мінімальної заробітної плати введено з 1 січня 2017 року. Наводимо основні правила визначення доплати до мінімалки, яку необхідно нараховувати працівникам в певних випадках.

Більш детально>>>

Шановні громадяни!

      Заробітна плата в "конверті" – це майбутнє без гарантій і впевненості, адже відповідно до норм діючого законодавства, пенсія та соціальні гарантії громадян залежать від легально отриманих доходів за умови сплачених сум єдиного соціального внеску.

Більш детально>>>

ВИПЛАТА ПЕНСІЙ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Тимчасова окупація Криму та Севастополя, бойові дії в окремих районах Луганської та Донецької областей стали серйозним випробуванням для України та її громадян. Ці загрозливі події, серед іншого, спричинили небувалу для нашої країни вимушену внутршню міграцію. Сотні тисяч людей змінили місце проживання та праці. Відповідно у діючому законодавстві з’явилося поняття внутрішніх переміщених осіб, почала формуватися база щодо їх  прав, обовязків та пільг.

Більш детально>>>

Пенсія у зв'язку з втратою годувальника, як одна з гарантій соціального забезпечення непрацездатних осіб в Україні

Одним з основних прав людини світове співтовариство визнає право на соціальне забезпечення у разі настання соціальних ризиків, внаслідок яких особа через незалежні від неї обставини втрачає засоби до існування. В умовах проведення реформування різноманітних сфер правової системи в Україні поряд із політичними та економічними проблемами, постає завдання розвитку правових механізмів соціального захисту населення, у тому числі непрацездатних членів сім'ї померлого годувальника.

Більш детально>>>

Оновлено форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств

9 червня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств». Цим наказом оновлено форму податкової декларації з податку на прибуток, зокрема з’явилися нові рядки:
рядок 07.2 «страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування»

 Більш детально>>>

Відпустка та лікарняні для спрощенців

Звертає увагу, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів (п. 295.5 ст.295 ПКУ).
Інформація про період щорічної відпустки і терміни тимчасової втрати працездатності з обов'язковим доданням копії листка непрацездатності подається за заявою у довільній формі (п.п. 298.3.2 п. 298.3 ст.298 ПКУ).
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Наказом ДФС України від 7 червня 2017 року  №406, затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО). У оновленому Державному реєстрі міститься 82 РРО, дозволених до первинної реєстрації, та 70 РРО, первинна реєстрація яких заборонена.
Крім цього, наведено перелік із 5 РРО, виключених з Державного реєстру в 2016-2017 роках, експлуатація яких не дозволяється.
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

Змінено Порядок моніторингу контрольованих операцій

З 16 червня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №470 «Про затвердження Змін до Порядку проведення моніторингу контрольованих операцій та Порядку опитування уповноважених, посадових осіб та/або працівників платника податків з питань трансфертного ціноутворення» (далі – Наказ №470).

Більш детально>>>

Про умови включення ОСББ до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Нагадуємо, що неприбутковими установами (організаціями) можуть вважатись тільки  ті, які  одночасно відповідають вимогам  п.п.133.4.1 п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

Більш детально>>>

 

При розрахунках платіжними картками РРО потрібен

Згідно ст.3 Закону №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу:

Більш детально>>>

Оновлено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних

Більш детально>>>

Внесено зміни до форми податкової декларації акцизного податку

6 червня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24.04.2017 №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17.05.2017 за №630/30498. Змінами, зокрема, передбачено доповнення розділу В «Податкові зобов’язання з реалізації пального» декларації акцизного податку новим рядком за кодом операції В18 «Сума податкових зобов’язань (сума значень рядків В1 – В10 та В17 за вирахуванням рядка В11)». 

Більш детально >>>

Нагадуємо правила сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями

У поточному році зазнали змін норми щодо нарахування та сплати ЄСВ фізичними особами - підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.
Базою нарахування ЄСВ для фізичних осіб - підприємців на загальній системі і осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність є сума доходу, отриманого від їх діяльності, яка оподатковується  ПДФО. При цьому, сума єдиного внеску не може бути менше розміру мінімального страхового внеску на місяць.

Більш детально>>>

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЦЕНТРАЛЬНИМ ОУПФУ М.МИКОЛАЄВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Більш детально>>>

Нагадуємо правила сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями

У поточному році зазнали змін норми щодо нарахування та сплати ЄСВ фізичними особами - підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Базою нарахування ЄСВ для фізичних осіб - підприємців на загальній системі і осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність є сума доходу, отриманого від їх діяльності, яка оподатковується  ПДФО.

Більш детально>>>

Діяльність сервісу «Пульс»

Дбаючи про платників податків Центрального району м. Миколаєва, співробітники податкової в черговий раз нагадують про телефонну лінію «Пульс».
Ефективний сервіс «Пульс» (044) 284-00-07 створений для оперативного реагування та вирішення проблем, з якими звертаються платники до органів ДФС України.
«Пульс» працює в режимі швидкої допомоги платникам податків, адже це гарантований двосторонній зв’язок. Також, це ефективний засіб вирішення питань і повноцінний консультаційний центр.

Більш детально>>>

Пенсії, розмір яких перевищує 12470 гривень підлягають оподаткуванню

Фахівці ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   повідомляють про те, що п.п. 164.2.19 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України визначено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує десять розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Більш детально>>>

Увага! За ліцензією в ЦОП
До уваги платників податків, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Центрального та Заводського районів м. Миколаєва.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    нагадує, що відповідно до вимог Наказу ГУ ДФС у Миколаївській області  від 20.03.2017 року №295 «Про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торг алкогольними напоями та тютюновими виробами», заяву про видачу ліцензії можна подати до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва за адресою – м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зал №3.

Більш детально>>>

ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ

Корупція є однією з найактуальніших соціальних проблем сучасності. Деякі дослідники взагалі вважають, що корупція стала основною політичною проблемою кінця XX століття. За будь-яких підходів та оцінок однозначно одне – корупція є проблемою, розв’язання якої для багатьох країн є надзвичайно актуальною справою. Це повною мірою стосується України, високий рівень корумпованості якої визнано її політичним керівництвом, законодавчим органом, вітчизняними та зарубіжними аналітиками, відповідними міжнародними інституціями.

Більш детально >>>

До уваги фізичних осіб-підприємців,
які обрали спрощену систему оподаткування,
та віднесені до першої групи платників єдиного податку!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області звертає увагу, що з 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Більш детально>>>

 

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання фінансової звітності

ДПІ в Центральному районі м.Миколаєва ГУ УКРІНФОРМ в Миколаївській області нагадує, що при подачі платниками податку на прибуток і неприбутковими підприємствами, установами та організаціями фінансової звітності слід керуватися нормою п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України, якою передбачено, що фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі - Декларація) та звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі - Звіт) та їх невід'ємною частиною.

Більш детально>>>

За перевищення граничних сум розрахунків готівкою - штраф від 1700 до 17000 гривень

ДПІ в Центральному районі м.Миколаєва ГУ УКРІНФОРМ в Миколаївській області нагадує, що з 4 січня 2017 року діють наступні обмеження на готівкові розрахунки:
підприємств (підприємців) між собою протягом одного дня - 10 тисяч гривень;
фізосіб з підприємством (підприємцем) протягом одного дня - 50 тисяч гривень;
фізосіб між собою за договорами купівлі - продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню - 50 тисяч гривень.

Більш детально>>>

КОРИСНІ ПОРАДИ МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ

Кожний працюючий, наближаючись до пенсійного віку, замислюється над тим, на які щомісячні суми він може розраховувати, виходячи на заслужений відпочинок. Перед тим, як виходити на пенсію, подумайте, чи всі нюанси ви врахували? Кілька корисних порад, якими можна і потрібно скористатись.

Більш детально>>>

Добровільне пенсійне страхування сьогодні – пенсія в майбутньому

На сьогоднішній день досить важливим є питання наявності стажу у людини, особливо коли вона звертається до Пенсійного фонду за призначенням пенсії. Виникає питання, а що робити тій людині, яка з тих чи інших причин не працює і тому не підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню?

Більш детально>>>

У податковій інспекції Центрального району говорили про нові електронні сервіси
На черговій зустрічі керівництва державної податкової інспекції в Центральному районі м. Миколаєва ГУ УКРІНФОРМ в Миколаївській області з суб'єктами підприємництва обговорювалася можливість використання в роботі різних електронних сервісів, впроваджуваних Державної фіскальною службою України.

Більш детально >>>

Під час відпочинку на водних об’єктах, важливо пам’ятати про безпеку!

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина,  яка добре плаває не тільки впевнено почуває себе на воді, а й в випадку необхідності здатна надати допомогу особі, що потрапила у біду. Під час відпочинку на водних об’єктах потрібно бути обережним, дисциплінованим та чітко дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших дітей.

Більш детально>>>

Зміни до Положення про реєстрацію платників ПДВ

З 12.05.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017  №368 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – Наказ № 368), який вніс зміни до наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130.
Більш детально>>>

 

Повернення помилково або надміру зарахованих коштів

19.05.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.04.2017 №415 (реєстрація в Мінюсті України 25 квітня 2017 року за N 546/30414), яким затверджено зміни до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів.

Більш детально >>>

 

 

УВАГА ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області оголосило конкурс на заміщення посад державної служби категорії „В”, а саме...

Більш детально>>>

 

Переваги дистанційних форм обслуговування громадян

Інтернет швидкими темпами поширюється в нашому житті, охоплюючи все більше сфер життя людини. Раніше для контролю за сплатою внесків необхідно було кожного разу особисто звертатись до управлінь Пенсійного фонду України. Сьогодні сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише одного разу звернутись до органу Пенсійного фонду з метою реєстрації, як користувача веб-порталу Пенсійного фонду України. А далі – справа за Вами. Доступ до Інтернет-ресурсів дозволить Вам отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суми заробітку, з яких сплачено внесок та про періоди зарахування страхового стажу (стосовно особи).

Більш детально>>>

Діяльність сервісу «Пульс»

Дбаючи про платників податків Центрального району м. Миколаєва, співробітники податкової в черговий раз нагадують про телефонну лінію «Пульс».

Більш детально>>>

 

 

Внесено зміни у звітність щодо виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   повідомляє, що з 7 травня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 10.11.2016 року № 943, яким внесені зміни до наказу Мінфіну від 11.02.2016 року № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» (далі – Наказ № 49).

Більш детально>>>

До уваги платників податків!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  звертає увагу, що Державною фіскальною службою України на головній сторінці офіційного веб-порталу у розділі «Реєстри» у травні поточного року розміщена оновлена інформація наступних реєстрів (http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/):

Більш детально>>>

 

До уваги платників податків! Звітування у разі припинення підприємницької діяльності

Пункт 177.11 ПКУ доповнено двома новими абзацами, які визначають строки та обсяг звітування підприємця з ПДФО та ВЗ у разі припинення підприємницької діяльності за його бажанням.

Більш детально>>>

 

 

Електронні сервіси ДФС – надійна допомога для платників податків

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує,  що на веб – порталі Державної фіскальної служби України (sfs.gov.ua) можна скористатися електронними сервісами, які надають можливість раціонально використовувати та економити робочий час.

Більш детально>>>

Внесено зміни у звітність щодо виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Шановні платники податків! ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє, що з 7 травня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 10.11.2016 року № 943, яким внесені зміни до наказу Мінфіну від 11.02.2016 року № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» (далі – Наказ № 49).
Згідно з внесеними змінами, Наказ № 49 доповнено положенням щодо права подачі до 10 числа місяця, що настає за звітним, уточнюючих звітів до органів ДФС за основним місцем обліку на заміну вже поданим, а також відмінені звіти 1-РА та 1-РТ.
Також зміни внесені в форму звіту 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі»» та в Порядок його заповнення». і

 

ПОЖЕЖНИЙ СТАН РАЙОНУ ПІД КОНТРОЛЕМ!!!

У зв’язку з наближенням пожежонебезпечного періоду, заради попередження виникнення пожеж в екосистемах та на виконання доручення Миколаївського міського голови «Щодо недопущення виникнення пожеж в природних комплексах та на відкритих територіях», головою адміністрації Центрального району видане розпорядження «Про заходи забезпечення пожежної безпеки в парках, скверах та лісових масивах на території Центрального району в пожежонебезпечний весняно-літній період  2017  року».

Більш детально>>>

 

Про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

У наш час динамічного розвитку інформаційних технологій все більший об’єм інформації передається в електронній формі (листи, договори, фото, відео тощо). Електронний документообіг стає одним з тих інструментів, що в змозі забезпечити потреби сьогодення в швидкому інформаційному обміні.

Більш детально>>>

Шановні громадяни!

Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – підприємці при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Більш детально>>>

ТРАВНЕВИЙ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ

З травня 2017 року Україні відбулася зміна прожиткового мінімуму. Так, для осіб, що втратили працездатність, він зріс з 1247 до 1312 грн. у зв’язку з цим змінилися (збільшилися) розміри пенсій та доплат, які враховують прожитковий мінімум. А саме:...

Більш детально>>>

 

Увага! Пожежонебезпечний період

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Більш детально>>>

 

Увага! Останній день декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році - 3 травня 2017 року!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність - 3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області 

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   було проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Актуально про акцизний податок». На запитання платників відповідала начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Самошина С.І.

Більш детально>>>

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

В Центральному та Інгульському об’єднаних управліннях Пенсійного фонду України м. Миколаєва працює «Школа майбутнього пенсіонера».
Шановні майбутні пенсіонери, фахівці Пенсійного фонду України рекомендують Вам до настання пенсійного віку відвідати нашу «Школу майбутнього пенсіонера», з метою надання роз`яснень щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії.
Наші спеціалісти нададуть консультації про терміни звернення до Фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше. 
Школа працює щомісячно в кожну четверту п’ятницю місяця о 10.00 год., в приміщенні актової зали управлінь за адресою: пр. Жовтневий 55-Е, 9 поверх, каб. 908.

Адміністрація Центрального об’єднаного управління ПФУ
м. Миколаєва Миколаївської област
і

З 1 квітня 2017 року українські пенсії припинили виплачувати через російські банки  

Відповідно до Указу Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» з 1 квітня припинено виплати пенсій на рахунки пенсіонерів у банках Російської Федерації, таких як «СБЕРБАНК», «ВіЕс Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ БАНК» та «БМ БАНК».

Більш детально>>>

 

Г Р А Ф І К
особистого прийому громадян в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!!!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.
Умови проведення конкурсу та кількість вакантних посад можна дізнатися на сайті Національного агентства України з питань державної служби за електронною адресою www.guds.gov.ua.
Для проходження попередньої співбесіди з метою визначення відповідності осіб кваліфікаційним вимогам звертатися до відділу по роботі з персоналом Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області за адресою: 
пр. Богоявленський, 55-Є (зупинка Космонавтів), 8 поверх, каб. 803, тел: 58 38 76.

Керівництво Центрального об’єднаного  управління Пенсійного
фонду України м. Миколаєва Миколаївської област
і

Боротьба з корупцією в органах ДФС

Прагнення українського суспільства подолати корупцію та мінімізувати її суспільно-політичні наслідки стало основоположним напрямом сучасної стратегії розвитку України. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для демократичних перетворень у державі, зміцнення національної безпеки, зростання її економічного потенціалу, формування у суспільства довіри до влади, покращання добробуту громадян України.

Більш детально>>>

Дотримання термінів сплати убереже від штрафів

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених Податковим кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

Більш детально>>>

Терміни подання податкової декларації для фізичних осіб можна подовжити

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що податкова декларація платниками податку на доходи фізичних осіб подається за календарний рік до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ). У передбачених цим розділом випадках у фізичної особи-платника податку виникає обов’язок подання податкової декларації.

Більш детально>>>

Довідку про взяття на облік платника податків скасовано

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що з 20 березня 2017 року довідка про взяття на облік платника податків (форма № 4-ОПП), що видавалась податковою інспекцією, втратила чинність. Для платників податків, яким законом установлені особливості їх державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, запроваджується нова довідка про взяття на облік (форма № 34-ОПП).

Більш детально>>>

18.04.2017 13:10

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2017 року на сервіс «Пульс» звернення щодо роботи ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області не надходили.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

18.04.2017 12:25

Електронні сервіси ДФС допоможуть платникам податків вирішити проблемні питання

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що із запровадженням ДФС України електронних сервісів, платникам відкривається безліч можливостей. Зокрема, є  можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, доступу до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування,  скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом, звітувати он-лайн тощо.

Більш детально>>>

18.04.2017 12:15

Увага! Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність-3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день

!
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

13.04.2017 11:45

В допомогу платникам податків - сервіс «Пульс»

 

13.04.2017 11:35

Новий порядок надання податкових консультацій з 1 квітня 2017 року

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що з 01.04.2017 набирають чинності положення Податкового кодексу України щодо порядку надання індивідуальних податкових консультацій.

Більш детально>>>

 

13.04.2017 11:05

Довідку про доходи можна отримати не відвідуючи податкову

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців громадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет платника» та отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Більш детально>>>

13.04.2017 10:35

Увага! Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність - 3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

13.04.2017 10:30

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує!
Увага ! За березень декларація з ПДВ подається за новою формою
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2016      № 276, яким внесено зміни до форми податкової декларації з ПДВ, набрав чинності з 01.03.2017 року.
Подання податкової звітності за формою, яка враховує зміни, внесені зазначеним наказом, вперше здійснюється за звітний період:
- березень 2017 р.  — до 20.04.2017 р.;
- І квартал 2017 р.  — до 10.05.2017 р.
При цьому, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зі змінами, внесеними вищезазначеним наказом, подається починаючи з 01.04.2017 року.

07.04.2017 11:40

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє, що 31.03.2017  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація управлінь Пенсійного фонду України в Центральному, Миколаївському та Заводському районах м. Миколаєва шляхом злиття управлінь. Повідомляємо, що будь-які питання, пропозиції та скарги можна надсилати на електронну поштову скриньку управління: r02@mk.pfu.gov.ua


Керівництво Центрального об’єднаного  управління
Пенсійного фонду Україні м. Миколаєва

07.04.2017 11:20

Зустріч з трудовим колективу Державного архіву Миколаївської області

03.04.2017 головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області Новіцька Євгенія провела зустріч з трудовим колективом Державного архіву Миколаївської області щодо функціонування електронної послуги Пенсійного фонду України веб-портал. На жаль не всі працівники закладів мають змогу особисто завітати до Пенсійного фонду, тому працівники управління і проводять зустрічі за місцем роботи в трудових колективах міста.

Більш детально>>>

07.04.2017 11:15

До відома громадськості!
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області інформує громадськість про виконання роботи за І квартал 2017 року щодо впровадження антикорупційних заходів

Відповідно до Законів України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, “Про запобігання корупції” та наказу головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області від 10.03.2017 № 37 «Про затвердження Плану заходів з реалізації Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік» управлінням Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва наказом від 15.03.2017 № 24 «Про затвердження Плану заходів з реалізації Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік» запроваджено відповідні заходи в управлінні та особи відповідальні за їх виконання.

Більш детально>>>

07.04.2017 10:55

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ ТОВ „АВРОРА І КО”

 

03.04.2017 16:55

Пенсії, розмір яких перевищує 12470 гривень підлягають оподаткуванню

Фахівці ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   повідомляють про те, що п.п. 164.2.19 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України визначено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання...

Більш детально>>>

03.04.2017 16:50

Змінено форму Податкової декларації з плати за землю

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    інформує, що з 21 березня 2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9, яким внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560.

Більш детально>>>

03.04.2017 16:45

Продовжено термін сплати ПДФО при виплаті доходів у негрошовій формі

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    інформує, що змінами внесеними до Податкового кодексу України збільшено термін сплати податку на доходи фізичних осіб у випадку, якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, з одного дня до трьох банківських днів, що настають за днем такого нарахування (виплати, надання). Ці зміни визначені у підпункті 168.1.4 пункту 168.1 статті 168 Кодексу.

03.04.2017 16:40

Зміни в оподаткуванні спадщини

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що з 25.03.2017 року набрав чинності Закон України від 23.02.2017 №1910-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» відповідно до якого звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартість спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім’ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки.
До набрання чинності цього Закону передбачалося звільнення від оподаткування членів сім’ї спадкодавця лише першого ступеня споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені).

03.04.2017 16:35

Увага! Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів

Більш детально>>>

03.04.2017 16:25

У ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва проведено черговий сеанс «гарячої лінії»

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Деклараційна кампанія-2017». На запитання платників відповідала начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Лариса Сілочі. На всі питання, задані в телефонному режимі, були надані вичерпні відповіді.

 

03.04.2017 16:15

До уваги платників податків, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Центрального та Заводського районів м. Миколаєва.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що відповідно до вимог наказу ГУ ДФС у Миколаївській області  від 20.03.2017 № 295 «Про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами», заяву про видачу ліцензії можна подати до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зал № 3.

Більш детально>>>

 

28.03.2017 15:45

Зрозуміти, підтримати, допомогти !!!

Інвалідам, в умовах ринкових відносин набагато складніше реалізувати гарантовані Конституцією України права, у тому числі і право на працю (ст. 43 Конституції України). Ось чому в Україні, як і у всьому світі, питанням соціальної захищеності інвалідів, гарантування їм рівних зі всіма іншими громадянами можливостей для участі в економічній, політичній та соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов для повноцінного способу життя приділяється велика увага.

Більш детально>>>

28.03.2017 15:10

Професійний вибір вже сьогодні

Сьогодення передбачає десятки тисяч новітніх технологій, систем, проектів. Їх  призначення, з одного боку, полягає в тому, щоб полегшити, покращити життя людства, з іншого - розширити можливості прикладання праці, інтелектуальних здібностей людини. Такі трансформації не могли залишити без певних змін і ринок праці, а отже й світ професій.

Більш детально>>>

28.03.2017 10:25

Сервіс «Пульс» - надійний посередник та гарант захищеності громадян

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з метою подолання корупції в лавах Державної фіскальної служби України, на ліквідування перешкод, що заважають здійснювати підприємницької діяльності та усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами у відомстві функціонує єдиний антикорупційний сервіс  - «Пульс».

Більш детально>>>

28.03.2017 10:15

Особливості кампанії декларування – 2017

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році.Насамперед, слід зазначити, що  звітування про отримані у 2016 році доходи фізичні особи повинні здійснювати за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи...

Більш детально>>>

28.03.2017 10:10

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   було проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Новації по акцизному податку». На запитання платників відповідала начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Самошина С.І. Найбільш актуальні питання з якими абоненти звертались на «гарячу лінію»...

Більш детально>>>

28.03.2017 10:00

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області інформує!

Увага! Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність-3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день!

24.03.2017 12:00

Флешмоб на тему: «Заробітна плата в конверті – втрачена пенсія»

22.03.2017 фахівці Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва спільно із студентами ЧНУ ім. Петра Могили за спеціальністю «Соціальна робота» провели флешмоб на тему: «Заробітна плата в конверті – втрачена пенсія».

Більш детально >>>

 

24.03.2017 11:00

Про проведення зустрічі зі студентської молоддю

З метою виховання економічної та правової культури у молоді міста – майбутніх платників податків, формування та вдосконалення обізнаності з основами пенсійного законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Пенсійного фонду головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Царик Катерина зустрілася 22.03.2017 зі студентами 3 та 5 курсів спеціальності „Соціальна робота” та провела лекцію на тему: „Молодь і пенсійна реформа в Україні”.
Фахівець розповіла молоді про принципи дії солідарної системи пенсійного забезпечення та наголосила на важливості й перевагах офіційного працевлаштування, що дозволить надалі отримувати легальний дохід і соціальний захист держави.
Під час підбиття підсумків Катерина Олексіївна побажала присутнім успіхів, висловивши сподівання, що набуті знання стануть їм у нагоді.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

24.03.2017 11:00

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПЕРЕПЛАТИ ПЕНСІЇ

Пенсії призначаються і виплачуються як працюючим так і не працюючим громадянам (за винятком пенсії за вислугу років, які призначаються лише при залишенні роботи, що дає право на цей вид пенсії).

Більш детально>>>

 

14.03.2017 12:00

Затверджено державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що Державна податкова служба України наказом від 17.02.2017 року № 102 затвердила Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. У наказі визначено перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.  Наказ ДФС України від 14.12.2016 р. №1019 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» втратив чинність
Ознайомитись з переліком моделей реєстраторів розрахункових операцій можна на офіційному порталі ДФС України в розділі «Реєстри» за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--pe…/reestri/94957.html

14.03.2017 11:50

Нарахування ЄСВ на винагороду за цивільно-правовими договорами

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що Державна фіскальна служба України у листі від 15.02.2017 №3128/6/99-99-13-02-03-15 роз’яснила порядок нарахування ЄСВ на суми виплаченої винагороди за цивільно-правовими договорами.

Більш детально>>>

 

14.03.2017 11:40

Змінено форми та порядки заповнення податкової накладної та податкової звітності з ПДВ

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що з 01 березня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – Наказ №276), опублікований 28.02.2017 в газеті «Урядовий кур’єр» №39.

Більш детально>>>

14.03.2017 11:30

Термін для приведення установчих документів неприбуткових організацій у відповідність із нормами Податкового кодексу продовжено до 1 липня 2017 року

 Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує про продовження терміну, передбаченого Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Більш детально>>>

14.03.2017 11:20

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
 ГУ ДФС у Миколаївській області інформує!

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2016 №927 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з рентної плати» (далі - Наказ №927) внесені зміни до податкової декларації з рентної плати.

Більш детально>>>

24.02.2017 11:20

Про рентну плату за спеціальне використання води

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що Законом України від 20 грудня 2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», внесено зміни до ст.225 Податкового кодексу України у частині визначення кола платників рентної плати за спеціальне використання води та порядку нарахування податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання води.

Більш детально>>>

24.02.2017 11:15

Особливості справляння рентної плати за користування надрами у 2017 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що у листі ДФС України від 30.01.2017 №2071/7/99-99-12-03-04-17 «Про особливості справляння рентної плати за користування надрами у 2017 році» (далі – лист) надано рекомендації щодо особливостей справляння у 2017 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин та рентної плати за користування надрами у цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин.

Більш детально>>>

24.02.2017 11:00

Будьте уважні! На Миколаївщині знову активізувалися
«податкові» шахраї!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує платників податків, що останнім часом до суб’єктів господарювання Миколаївщини активно телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами від імені керівництва Головного управління ДФС у Миколаївській області.
Застерігаємо та попереджаємо громадян бути уважними та не вірити сумнівним пропозиціям.
Про подібні випадки просимо повідомляти відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, телефон: 47-21-28 (з 9 до 18 год.), або чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 (цілодобово).

23.02.2017 11:00

Компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – стимул для роботодавців до створення нових робочих місць та суттєва допомога роботодавцям.

Питання створення нових робочих місць в Україні не втрачає своєї актуальності, адже це один із шляхів розвитку держави, а також економічне зростання роботодавця, зайнятість та добробут кожного громадянина.

Більш детально>>>

21.02.2017 12:20

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2017 року на сервіс «Пульс» звернення щодо роботи ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва не надходили.

21.02.2017 12:15

Податкова звітність – новий формат подання

 ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує про те, що Законом України від 21.12.2016р. №1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні", який набрав чинності з 1 січня 2017 року змінено законодавчі правила щодо подання податкової звітності.

Більш детально>>>

21.02.2017 12:00

Обов’язкове складання акцизних накладних

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що змінами, внесеними Законом України від 21.12.2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» до п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), уточнено випадки, в яких акцизні накладні обов’язково складаються платниками податку на обсяги пального, зокрема...

Більш детально>>>

21.02.2017 11:55

До уваги платників податків!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу платників податків, що 04.01.2017 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 25 листопада 2016 року № 407 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210».

Більш детально>>>

21.02.2017 11:50

Про надходження платежів та кампанію декларування доходів громадян під час брифінгу

 

Нещодавно в ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області відбувся брифінг заступника начальника ДПІ Ольги Купчишиної для представників районних ЗМІ на тему: «Стан надходжень до бюджетів усіх рівнів за січень 2017 року. Декларування - 2017».

 

Більш детально>>>

14.02.2017 15:05

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Закон України від 10.12.2015 № 889-VIII «Про державну службу» набрав чинності з 1 травня 2016 року та одночасно з цим визнано таким, що втратив чинність, Закон України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ «Про державну службу», крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 розділу ХІ Закону № 889, а саме:...

Більш детально>>>

14.02.2017 14:55

ВЕБ-ПОРТАЛ ДОПОМАГАЄ ЗАХИЩАТИ СОЦІАЛЬНІ ПРАВА ГРОМАДЯН

 

Інтернет швидкими темпами поширюється в нашому житті, охоплюючи все більше сфер життя людини. Не стоїть осторонь сучасних технологій і Пенсійний фонд України. Ще з 1 жовтня 2012 року розпочав свою роботу Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою http://portal.pfu.gov.ua. Протягом цього часу постійно змінювалися та удосконалювалися його функціональність та зручність у користуванні. Електронний ресурс дає унікальну можливість усім зацікавленим особам постійно, не виходячи з дому, контролювати свої особисті дані, які впливають на розмір майбутньої пенсії або переглядати інформацію з власної пенсійної справи.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:45

Щодо відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах

Органами Пенсійного фонду України щомісячно забезпечується своєчасна виплата пенсій пенсіонерам, в тому числі і виплата пенсій,  призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «а», «б» - «з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність».

Більш детально>>>

14.02.2017 14:40

Увага! Телефон „довіри” управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва

Проблема корупції є однією з найбільш актуальних проблем функціонування української держави і розвитку нашого суспільства. За сучасних умов корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці і конституційному ладу України. Це явище негативно впливає на різні сфери суспільного життя нашої країни: економіку, політику, управління, соціальні та правові відносини, суспільну свідомість, міжнародні зв’язки.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:35

У ПЕНСІЙНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ УЧАСНИКІВ АТО ЗМІНИ

З 6 лютого 2017 року набуває чинності Закон України № 1683-VIII від 18.10.2016 "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників проведення антитерористичної операції", згідно з яким розширено перелік осіб, які мають право на призначення дострокової пенсії за віком відповідно до Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:25

ПРО „ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР”

Шановні пенсіонери та платники податків! Доводимо до вашого відома, що для вашого інформування щодо реалізації державної соціальної політики у сфері пенсійного забезпечення, висвітлення питань пенсійної реформи, діяльності Пенсійного фонду України та його структурних підрозділів Пенсійним фондом України видається загальнодержавна щотижнева газета «Пенсійний кур’єр».

Більш детально>>>

14.02.2017 14:15

Наслідки отримання зарплати «в конвертах»

Впродовж останнього часу актуальним залишається питання вирішення проблеми нелегальної зайнятості та виплати зарплат «у конвертах». Влада зацікавлена, аби в українців були достойні зарплати та пенсії. Від легалізації заробітних плат виграють і люди, і держава. В країні має бути якомога більше успішних громадян та процвітаючих підприємств. Тільки за таких умов вітчизняна економіка буде зростати, а суспільство багатшатиме.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:05

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД КОНСУЛЬТУЄ ПО SKYPE

З метою спрощення процедури отримання інформаційних послуг з питань пенсійного забезпечення в управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва запроваджено нову послугу – online-консультування громадян з використанням програми «Skype» (відео-зв’язок). Ця сучасна послуга надає можливість швидко і оперативно отримати відповіді на запитання щодо призначення пенсії, її перерахунку, індексації, переліку документів, необхідних для призначення пенсій, роз’яснень щодо змін в пенсійному законодавстві тощо. З питаннями звертайтесь за Skype-адресою (логін) r02_19 в робочі дні тижня: понеділок-четвер з 08:30 до 17:15, у п’ятницю з 08:30 до 16:00, перерва з 12:00 до 12:30.

14.02.2017 14:00

Щомісячне довічне грошове утримання

З 30.09.2016 набрав чинності Закон України «Про судоустрій та статус суддів» від 02.06.2016 № 1402 (далі – Закон 1402), який не передбачав обмеження щомісячного довічного грошового утримання максимальним розміром та не встановлював особливий порядок виплати працюючим пенсіонерам. У зв’язку з вищевикладеним щомісячне довічне грошове утримання призначалося/перераховувалося, в тому числі з 01.12.2016 у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму, без обмеження максимальним розміром.

Більш детально>>>

14.02.2017 13:50

Найбільші боржники управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва станом на 01.02.2017

Своєчасність та повнота сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України мають безпосередній вплив на розмір пенсії майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. За нормами Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у стаж для визначення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісячно сплачені страхові внески в Пенсійний фонд України в сумі не менше мінімального страхового внеску, розрахованого від мінімальної заробітної плати.

Більш детально>>>

14.02.2017 13:30

Виникли спірні питання - телефонуйте до «Пульсу»

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує платникам податків про роботу антикорупційного сервісу «Пульс». Робота сервісу спрямована на виявлення фактів корупції та неякісного обслуговування платників податків, забезпечення довіри платників податків та громадян до податкової служби, формування у них впевненості у дієвості механізму подолання корупції. Результатом роботи є ліквідація будь-яких перешкод, що заважають  підприємницькій діяльності суб’єктів господарювання. Телефонний сервіс «Пульс» функціонує цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники сервісного центру, а у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер «Пульсу» – (044) 284-00-07. Телефонна лінія працює за принципом call-back, тобто працівники сервісного центру не тільки приймають звернення, але й потім інформують заявника про результати перевірки та вжиті заходи.

14.02.2017 13:25

Терміни сплати підприємцями єдиного внеску

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що терміни сплати єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців у 2017 році залишаться незмінними.
Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
Фізичні особи – підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року.
Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.
Зазначена норма передбачена ст. 9 Закону України від 08.07.10 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 

14.02.2017 13:20

Особливості кампанії декларування – 2017

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році. Насамперед, слід зазначити, що  звітування про отримані у 2016 році доходи фізичні особи повинні здійснювати за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи...

Більш детально>>>

14.02.2017 13:20

Підприємець – єдинник може отримати довідку про доходи за місяць

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   звертає увагу, що ДФС у підкатегорії 107.08 системи «ЗІР» повідомила, що для отримання фізособою-єдинником довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, нею подається декларація з позначкою «Довідково», і в полі «місяць» поля 02 декларації зазначається номер календарного місяця, за який подається декларація з позначкою «Довідково».
Водночас охочим отримати довідку про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, ПКУ не визначено строку подання декларації з типом «Довідково».

14.02.2017 13:15

В електронному кабінеті платника - відомості про доходи

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  звертає увагу, що в Електронному кабінеті платника функціонують такі сервіси:
- «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді». Сервіс створено з метою забезпечення зручності платників, які бажають отримати відомості про доходи в електронному вигляді. 

Більш детально>>>

14.02.2017 13:10

Забудьте про черги – використовуйте електронні сервіси

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує, що для якісного обслуговування платників податків та спрощення ведення бізнесу Державною фіскальною службою України запроваджено ряд сервісів, інформація про які розміщено на офіційному веб-порталі ДФС. Зокрема, платники податків мають змогу звітувати он-лайн не тільки до органів ДФС, а й до органів Держстату та Пенсійного фонду за допомогою ключів електронного цифрового підпису.

Більш детально>>>

14.02.2017 13:05

Шановні платники податків!
17 лютого 2017 року
Головним управлінням ГУ ДФС у Миколаївській області
проводиться семінар  на тему:
«Новації у податковому законодавстві у 2017 році»

 

 

 

06.02.2017 12:10

Сервіс "Пульс діє"

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що «Пульс» – це антикорупційний сервіс, спрямований на встановлення зворотнього зв’язку з платниками податків та для протидії негативним тенденціям, що заважають розвитку підприємницької діяльності. Скористатися сервісом можуть платники податків котрі мають всі підстави вважати, що посадовці податкової чи митної служби зловживають своїм службовим становищем чи умисно створюють перешкоди у спілкуванні.

Більш детально>>>

06.02.2017 12:00

Щодо звільнення від сплати єдиного внеску

З 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (частина четверта статті 4 Закону № 2464 у редакції Закону № 1774). Зазначена норма не застосовується до осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

06.02.2017 11:50

Щодо сум єдиного внеску, які необхідно сплатити у 2017 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (далі – Закон № 1801) визначено:...

Більш детально>>>

 

27.01.2017 15:45

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ОПТИМІЗОВУЄ РОБОТУ МІСЦЕВИХ УПРАВЛІНЬ

Більш детально>>>

27.01.2017 15:40

ПРО НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ „ТІНЬОВОЇ” ЗАЙНЯТОСТІ
НА МАЙБУТНЮ ПЕНСІЮ

У рамках проведення спільних заходів з протидії нелегальній зайнятості та виплаті заробітної плати в „конвертах” 20 січня 2017 р. головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Царик Катерина взяла участь у семінарі „Легальна зайнятість” на базі Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва.

Більш детально>>>

26.01.2017 14:20

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ БІБЛІОТЕКИ

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері діє Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Більш детально>>>

 

25.01.2017 14:20

Про «Ставки податків і зборів» -  у ЗІР

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що завдяки електронному сервісу ДФС - Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) кожен платник податків має можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей оподаткування.

Для зручності платників, щоб громадяни і представники бізнесу мали повну інформацію про ставки податків, які вони сплачують, в ЗІР запроваджено розділ «Ставки податків і зборів». Окрім того, цей розділ стане в нагоді експертам, котрі отримали можливість зручного пошуку та аналізу інформації про ставки загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску, оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму.
Всі тематичні розділи ЗІР користуються популярністю серед платників податків. До Бази знань щоденно звертається по кілька тисяч платників.
Нагадуємо, що  у ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», які дозволяють оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

25.01.2017 14:10

В м. Миколаєві послуги електронного цифрового підпису від ДФС в 2016 році отримали майже 8 тисяч платників податків

Протягом січня-грудня 2016 року в Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК ІДД ДФС) у м. Миколаєві  майже 8 тисяч клієнтів отримали ключі цифрового підпису.
Таким чином, звіти в електронному форматі засобами телекомунікаційного зв’язку до органів ДФС подають ще 3 тисячі представники бізнесу – юридичні особи та 5 тисяч фізичних осіб.

Більш детально>>>

25.01.2017 14:10

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія – 2017

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує, що з 01.01.2017 розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у звітному 2016 році. Насамперед, слід зазначити, що звітування про отримані у 2016 році доходи фізичні особи повинні здійснювати за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація),

Більш детально>>>

25.01.2017 14:00

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2017 року на сервіс «Пульс» звернення щодо роботи ДПІ не надходили.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

23.01.2017 16:47

Відбувся семінар для бухгалтерів підприємств

10 січня 2017 року на базі управлінь Пенсійного фонду України в Центральному та Ленінському районах м.Миколаєва було проведено семінар для бухгалтерів підприємств. Про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій розповіла заступник начальника відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій № 1 Мішина Юлія Сергіївна.

Більш детально>>>

23.01.2017 16:29

До відома громадськості!
Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва інформує громадськість про виконання роботи за 12 місяців щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Відповідно до Законів України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, “Про запобігання корупції”

Більш детально>>>

23.01.2017 16:20

Інформація про проведену роботу відділом обслуговування громадян за 12 місяців 2016 року

В управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва під постійним контролем знаходиться забезпечення конституційних прав громадян на звернення, створення належних умови для реалізації цього права відповідно до Законів України „Про звернення громадян”, «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,

Більш детально>>>

23.01.2017 16:15

ПРАЦІВНИКАМ ДОШКІЛЬНОЇ УСТАНОВИ – ПРО ПОРЯДОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

17 січня головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Анжеліка Тропанець провела зустріч з трудовим колективом дошкільного навчального закладу № 22 м. Миколаєва та надала роз’яснення щодо умов і порядку призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком.

Більш детально>>>

23.01.2017 15:50

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Миколаєва надає роз’яснення з наступного питання:

Відповідно до ст. 40 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами) для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід)

 

Більш детально>>>

 

23.01.2017 15:40

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ
У ГРУДНІ ЗА СІЧЕНЬ 2017 РОКУ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 972 від 21.12.2016 року “Деякі питання виплати пенсії”, 26-29 грудня поточного року було проведено фінансування коштів для виплати пенсій січня 2017 року за датами виплати з 4 по 15 число: через рахунки одержувачів у банках — за датами виплати по 15 січня 2017 року включно, через національного оператора поштового зв'язку — за датами вплати по 10 січня 2017 року включно. 
Зокрема, в управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва 26.12.2016 профінансовано відділення пошти, а саме 4 - 8 січня 2017 року.
27.12.2016 профінансовані відділення банків з 4 по 7 січня 2017 року.
28.12.2016 – профінансовано 9 січня 2017 року у відділеннях пошти та 8 - 12 січня  у відділеннях банку.
29.12.16 фінансування виплати пенсій завершено, а саме профінансовано 10 січня 2017 року у відділеннях пошти та 13-15 січня  у відділеннях банку.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

 

 

 

 

 

 

 

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев