ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Радянську мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ!

На підставі результатів конкурсу щодо надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з території міста та згідно рішення виконкому Миколаївської міської ради від 13.06.2016 року №539, виконавцем послуг із вивезення ТПВ на території Центрального району визначено ТОВ «Валан» терміном на п’ять років.
Всім підприємцям, установам, а також мешканцям приватного сектору Центрального району, договори яких були укладені з ДП КП «Миколаївкомунтранс» АС «Центральний», необхідно терміново з 01.07.2016р. переукласти договори на вивіз побутового сміття з ТОВ «Валан».

Тарифи на вивіз ТПВ залишаються діючими, без змін.

Довідки за телефонами: 48-12-02, 71-97-60 вул. Інженерна, 1

 

Запрошуємо до «Школи майбутнього пенсіонера»

В Центральному та Інгульському об’єднаних управліннях Пенсійного фонду України м. Миколаєва працює «Школа майбутнього пенсіонера».
Шановні майбутні пенсіонери, фахівці Пенсійного фонду України рекомендують Вам до настання пенсійного віку відвідати нашу «Школу майбутнього пенсіонера», з метою надання роз`яснень щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії.
Наші спеціалісти нададуть консультації про терміни звернення до Фонду, інформацію щодо здобутого страхового стажу, особливостей підтвердження пільгового стажу та інше. 
Школа працює щомісячно в кожну четверту п’ятницю місяця о 10.00 год., в приміщенні актової зали управлінь за адресою: пр. Жовтневий 55-Е, 9 поверх, каб. 908.

Адміністрація Центрального об’єднаного управління ПФУ
м. Миколаєва Миколаївської област
і

З 1 квітня 2017 року українські пенсії припинили виплачувати через російські банки  

Відповідно до Указу Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» з 1 квітня припинено виплати пенсій на рахунки пенсіонерів у банках Російської Федерації, таких як «СБЕРБАНК», «ВіЕс Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ БАНК» та «БМ БАНК».

Більш детально>>>

 

Г Р А Ф І К
особистого прийому громадян в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!!!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.
Умови проведення конкурсу та кількість вакантних посад можна дізнатися на сайті Національного агентства України з питань державної служби за електронною адресою www.guds.gov.ua.
Для проходження попередньої співбесіди з метою визначення відповідності осіб кваліфікаційним вимогам звертатися до відділу по роботі з персоналом Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області за адресою: 
пр. Богоявленський, 55-Є (зупинка Космонавтів), 8 поверх, каб. 803, тел: 58 38 76.

Керівництво Центрального об’єднаного  управління Пенсійного
фонду України м. Миколаєва Миколаївської област
і

Боротьба з корупцією в органах ДФС

Прагнення українського суспільства подолати корупцію та мінімізувати її суспільно-політичні наслідки стало основоположним напрямом сучасної стратегії розвитку України. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для демократичних перетворень у державі, зміцнення національної безпеки, зростання її економічного потенціалу, формування у суспільства довіри до влади, покращання добробуту громадян України.

Більш детально>>>

Дотримання термінів сплати убереже від штрафів

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених Податковим кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

Більш детально>>>

Терміни подання податкової декларації для фізичних осіб можна подовжити

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що податкова декларація платниками податку на доходи фізичних осіб подається за календарний рік до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ). У передбачених цим розділом випадках у фізичної особи-платника податку виникає обов’язок подання податкової декларації.

Більш детально>>>

Довідку про взяття на облік платника податків скасовано

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що з 20 березня 2017 року довідка про взяття на облік платника податків (форма № 4-ОПП), що видавалась податковою інспекцією, втратила чинність. Для платників податків, яким законом установлені особливості їх державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, запроваджується нова довідка про взяття на облік (форма № 34-ОПП).

Більш детально>>>

18.04.2017 13:10

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2017 року на сервіс «Пульс» звернення щодо роботи ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області не надходили.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

18.04.2017 12:25

Електронні сервіси ДФС допоможуть платникам податків вирішити проблемні питання

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що із запровадженням ДФС України електронних сервісів, платникам відкривається безліч можливостей. Зокрема, є  можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, доступу до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування,  скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом, звітувати он-лайн тощо.

Більш детально>>>

18.04.2017 12:15

Увага! Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність-3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день

!
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

13.04.2017 11:45

В допомогу платникам податків - сервіс «Пульс»

 

13.04.2017 11:35

Новий порядок надання податкових консультацій з 1 квітня 2017 року

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що з 01.04.2017 набирають чинності положення Податкового кодексу України щодо порядку надання індивідуальних податкових консультацій.

Більш детально>>>

 

13.04.2017 11:05

Довідку про доходи можна отримати не відвідуючи податкову

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців громадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет платника» та отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Більш детально>>>

13.04.2017 10:35

Увага! Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність - 3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

13.04.2017 10:30

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує!
Увага ! За березень декларація з ПДВ подається за новою формою
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2016      № 276, яким внесено зміни до форми податкової декларації з ПДВ, набрав чинності з 01.03.2017 року.
Подання податкової звітності за формою, яка враховує зміни, внесені зазначеним наказом, вперше здійснюється за звітний період:
- березень 2017 р.  — до 20.04.2017 р.;
- І квартал 2017 р.  — до 10.05.2017 р.
При цьому, уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зі змінами, внесеними вищезазначеним наказом, подається починаючи з 01.04.2017 року.

07.04.2017 11:40

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє, що 31.03.2017  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація управлінь Пенсійного фонду України в Центральному, Миколаївському та Заводському районах м. Миколаєва шляхом злиття управлінь. Повідомляємо, що будь-які питання, пропозиції та скарги можна надсилати на електронну поштову скриньку управління: r02@mk.pfu.gov.ua


Керівництво Центрального об’єднаного  управління
Пенсійного фонду Україні м. Миколаєва

07.04.2017 11:20

Зустріч з трудовим колективу Державного архіву Миколаївської області

03.04.2017 головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області Новіцька Євгенія провела зустріч з трудовим колективом Державного архіву Миколаївської області щодо функціонування електронної послуги Пенсійного фонду України веб-портал. На жаль не всі працівники закладів мають змогу особисто завітати до Пенсійного фонду, тому працівники управління і проводять зустрічі за місцем роботи в трудових колективах міста.

Більш детально>>>

07.04.2017 11:15

До відома громадськості!
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області інформує громадськість про виконання роботи за І квартал 2017 року щодо впровадження антикорупційних заходів

Відповідно до Законів України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, “Про запобігання корупції” та наказу головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області від 10.03.2017 № 37 «Про затвердження Плану заходів з реалізації Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік» управлінням Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва наказом від 15.03.2017 № 24 «Про затвердження Плану заходів з реалізації Програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік» запроваджено відповідні заходи в управлінні та особи відповідальні за їх виконання.

Більш детально>>>

07.04.2017 10:55

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ ТОВ „АВРОРА І КО”

 

03.04.2017 16:55

Пенсії, розмір яких перевищує 12470 гривень підлягають оподаткуванню

Фахівці ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   повідомляють про те, що п.п. 164.2.19 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України визначено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання...

Більш детально>>>

03.04.2017 16:50

Змінено форму Податкової декларації з плати за землю

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    інформує, що з 21 березня 2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9, яким внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560.

Більш детально>>>

03.04.2017 16:45

Продовжено термін сплати ПДФО при виплаті доходів у негрошовій формі

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    інформує, що змінами внесеними до Податкового кодексу України збільшено термін сплати податку на доходи фізичних осіб у випадку, якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, з одного дня до трьох банківських днів, що настають за днем такого нарахування (виплати, надання). Ці зміни визначені у підпункті 168.1.4 пункту 168.1 статті 168 Кодексу.

03.04.2017 16:40

Зміни в оподаткуванні спадщини

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що з 25.03.2017 року набрав чинності Закон України від 23.02.2017 №1910-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» відповідно до якого звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартість спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім’ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки.
До набрання чинності цього Закону передбачалося звільнення від оподаткування членів сім’ї спадкодавця лише першого ступеня споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені).

03.04.2017 16:35

Увага! Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів

Більш детально>>>

03.04.2017 16:25

У ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва проведено черговий сеанс «гарячої лінії»

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Деклараційна кампанія-2017». На запитання платників відповідала начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Лариса Сілочі. На всі питання, задані в телефонному режимі, були надані вичерпні відповіді.

 

03.04.2017 16:15

До уваги платників податків, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Центрального та Заводського районів м. Миколаєва.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що відповідно до вимог наказу ГУ ДФС у Миколаївській області  від 20.03.2017 № 295 «Про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами», заяву про видачу ліцензії можна подати до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зал № 3.

Більш детально>>>

 

28.03.2017 15:45

Зрозуміти, підтримати, допомогти !!!

Інвалідам, в умовах ринкових відносин набагато складніше реалізувати гарантовані Конституцією України права, у тому числі і право на працю (ст. 43 Конституції України). Ось чому в Україні, як і у всьому світі, питанням соціальної захищеності інвалідів, гарантування їм рівних зі всіма іншими громадянами можливостей для участі в економічній, політичній та соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов для повноцінного способу життя приділяється велика увага.

Більш детально>>>

28.03.2017 15:10

Професійний вибір вже сьогодні

Сьогодення передбачає десятки тисяч новітніх технологій, систем, проектів. Їх  призначення, з одного боку, полягає в тому, щоб полегшити, покращити життя людства, з іншого - розширити можливості прикладання праці, інтелектуальних здібностей людини. Такі трансформації не могли залишити без певних змін і ринок праці, а отже й світ професій.

Більш детально>>>

28.03.2017 10:25

Сервіс «Пульс» - надійний посередник та гарант захищеності громадян

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з метою подолання корупції в лавах Державної фіскальної служби України, на ліквідування перешкод, що заважають здійснювати підприємницької діяльності та усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами у відомстві функціонує єдиний антикорупційний сервіс  - «Пульс».

Більш детально>>>

28.03.2017 10:15

Особливості кампанії декларування – 2017

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році.Насамперед, слід зазначити, що  звітування про отримані у 2016 році доходи фізичні особи повинні здійснювати за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи...

Більш детально>>>

28.03.2017 10:10

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області    відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   було проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Новації по акцизному податку». На запитання платників відповідала начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Самошина С.І. Найбільш актуальні питання з якими абоненти звертались на «гарячу лінію»...

Більш детально>>>

28.03.2017 10:00

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області інформує!

Увага! Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Останній день подання декларації для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність-3 травня 2017 року. Телефон для довідок: 48-97-05. Не відкладайте подачу декларацій на останній день!

24.03.2017 12:00

Флешмоб на тему: «Заробітна плата в конверті – втрачена пенсія»

22.03.2017 фахівці Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва спільно із студентами ЧНУ ім. Петра Могили за спеціальністю «Соціальна робота» провели флешмоб на тему: «Заробітна плата в конверті – втрачена пенсія».

Більш детально >>>

 

24.03.2017 11:00

Про проведення зустрічі зі студентської молоддю

З метою виховання економічної та правової культури у молоді міста – майбутніх платників податків, формування та вдосконалення обізнаності з основами пенсійного законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Пенсійного фонду головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Царик Катерина зустрілася 22.03.2017 зі студентами 3 та 5 курсів спеціальності „Соціальна робота” та провела лекцію на тему: „Молодь і пенсійна реформа в Україні”.
Фахівець розповіла молоді про принципи дії солідарної системи пенсійного забезпечення та наголосила на важливості й перевагах офіційного працевлаштування, що дозволить надалі отримувати легальний дохід і соціальний захист держави.
Під час підбиття підсумків Катерина Олексіївна побажала присутнім успіхів, висловивши сподівання, що набуті знання стануть їм у нагоді.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

24.03.2017 11:00

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПЕРЕПЛАТИ ПЕНСІЇ

Пенсії призначаються і виплачуються як працюючим так і не працюючим громадянам (за винятком пенсії за вислугу років, які призначаються лише при залишенні роботи, що дає право на цей вид пенсії).

Більш детально>>>

 

14.03.2017 12:00

Затверджено державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що Державна податкова служба України наказом від 17.02.2017 року № 102 затвердила Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. У наказі визначено перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.  Наказ ДФС України від 14.12.2016 р. №1019 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» втратив чинність
Ознайомитись з переліком моделей реєстраторів розрахункових операцій можна на офіційному порталі ДФС України в розділі «Реєстри» за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--pe…/reestri/94957.html

14.03.2017 11:50

Нарахування ЄСВ на винагороду за цивільно-правовими договорами

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що Державна фіскальна служба України у листі від 15.02.2017 №3128/6/99-99-13-02-03-15 роз’яснила порядок нарахування ЄСВ на суми виплаченої винагороди за цивільно-правовими договорами.

Більш детально>>>

 

14.03.2017 11:40

Змінено форми та порядки заповнення податкової накладної та податкової звітності з ПДВ

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що з 01 березня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – Наказ №276), опублікований 28.02.2017 в газеті «Урядовий кур’єр» №39.

Більш детально>>>

14.03.2017 11:30

Термін для приведення установчих документів неприбуткових організацій у відповідність із нормами Податкового кодексу продовжено до 1 липня 2017 року

 Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує про продовження терміну, передбаченого Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Більш детально>>>

14.03.2017 11:20

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
 ГУ ДФС у Миколаївській області інформує!

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2016 №927 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з рентної плати» (далі - Наказ №927) внесені зміни до податкової декларації з рентної плати.

Більш детально>>>

24.02.2017 11:20

Про рентну плату за спеціальне використання води

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що Законом України від 20 грудня 2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», внесено зміни до ст.225 Податкового кодексу України у частині визначення кола платників рентної плати за спеціальне використання води та порядку нарахування податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання води.

Більш детально>>>

24.02.2017 11:15

Особливості справляння рентної плати за користування надрами у 2017 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що у листі ДФС України від 30.01.2017 №2071/7/99-99-12-03-04-17 «Про особливості справляння рентної плати за користування надрами у 2017 році» (далі – лист) надано рекомендації щодо особливостей справляння у 2017 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин та рентної плати за користування надрами у цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин.

Більш детально>>>

24.02.2017 11:00

Будьте уважні! На Миколаївщині знову активізувалися
«податкові» шахраї!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує платників податків, що останнім часом до суб’єктів господарювання Миколаївщини активно телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами від імені керівництва Головного управління ДФС у Миколаївській області.
Застерігаємо та попереджаємо громадян бути уважними та не вірити сумнівним пропозиціям.
Про подібні випадки просимо повідомляти відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, телефон: 47-21-28 (з 9 до 18 год.), або чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 (цілодобово).

23.02.2017 11:00

Компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – стимул для роботодавців до створення нових робочих місць та суттєва допомога роботодавцям.

Питання створення нових робочих місць в Україні не втрачає своєї актуальності, адже це один із шляхів розвитку держави, а також економічне зростання роботодавця, зайнятість та добробут кожного громадянина.

Більш детально>>>

21.02.2017 12:20

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2017 року на сервіс «Пульс» звернення щодо роботи ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва не надходили.

21.02.2017 12:15

Податкова звітність – новий формат подання

 ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує про те, що Законом України від 21.12.2016р. №1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні", який набрав чинності з 1 січня 2017 року змінено законодавчі правила щодо подання податкової звітності.

Більш детально>>>

21.02.2017 12:00

Обов’язкове складання акцизних накладних

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що змінами, внесеними Законом України від 21.12.2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» до п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), уточнено випадки, в яких акцизні накладні обов’язково складаються платниками податку на обсяги пального, зокрема...

Більш детально>>>

21.02.2017 11:55

До уваги платників податків!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу платників податків, що 04.01.2017 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 25 листопада 2016 року № 407 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року № 210».

Більш детально>>>

21.02.2017 11:50

Про надходження платежів та кампанію декларування доходів громадян під час брифінгу

 

Нещодавно в ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області відбувся брифінг заступника начальника ДПІ Ольги Купчишиної для представників районних ЗМІ на тему: «Стан надходжень до бюджетів усіх рівнів за січень 2017 року. Декларування - 2017».

 

Більш детально>>>

14.02.2017 15:05

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Закон України від 10.12.2015 № 889-VIII «Про державну службу» набрав чинності з 1 травня 2016 року та одночасно з цим визнано таким, що втратив чинність, Закон України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ «Про державну службу», крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 розділу ХІ Закону № 889, а саме:...

Більш детально>>>

14.02.2017 14:55

ВЕБ-ПОРТАЛ ДОПОМАГАЄ ЗАХИЩАТИ СОЦІАЛЬНІ ПРАВА ГРОМАДЯН

 

Інтернет швидкими темпами поширюється в нашому житті, охоплюючи все більше сфер життя людини. Не стоїть осторонь сучасних технологій і Пенсійний фонд України. Ще з 1 жовтня 2012 року розпочав свою роботу Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою http://portal.pfu.gov.ua. Протягом цього часу постійно змінювалися та удосконалювалися його функціональність та зручність у користуванні. Електронний ресурс дає унікальну можливість усім зацікавленим особам постійно, не виходячи з дому, контролювати свої особисті дані, які впливають на розмір майбутньої пенсії або переглядати інформацію з власної пенсійної справи.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:45

Щодо відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах

Органами Пенсійного фонду України щомісячно забезпечується своєчасна виплата пенсій пенсіонерам, в тому числі і виплата пенсій,  призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «а», «б» - «з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність».

Більш детально>>>

14.02.2017 14:40

Увага! Телефон „довіри” управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва

Проблема корупції є однією з найбільш актуальних проблем функціонування української держави і розвитку нашого суспільства. За сучасних умов корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці і конституційному ладу України. Це явище негативно впливає на різні сфери суспільного життя нашої країни: економіку, політику, управління, соціальні та правові відносини, суспільну свідомість, міжнародні зв’язки.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:35

У ПЕНСІЙНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ УЧАСНИКІВ АТО ЗМІНИ

З 6 лютого 2017 року набуває чинності Закон України № 1683-VIII від 18.10.2016 "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників проведення антитерористичної операції", згідно з яким розширено перелік осіб, які мають право на призначення дострокової пенсії за віком відповідно до Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:25

ПРО „ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР”

Шановні пенсіонери та платники податків! Доводимо до вашого відома, що для вашого інформування щодо реалізації державної соціальної політики у сфері пенсійного забезпечення, висвітлення питань пенсійної реформи, діяльності Пенсійного фонду України та його структурних підрозділів Пенсійним фондом України видається загальнодержавна щотижнева газета «Пенсійний кур’єр».

Більш детально>>>

14.02.2017 14:15

Наслідки отримання зарплати «в конвертах»

Впродовж останнього часу актуальним залишається питання вирішення проблеми нелегальної зайнятості та виплати зарплат «у конвертах». Влада зацікавлена, аби в українців були достойні зарплати та пенсії. Від легалізації заробітних плат виграють і люди, і держава. В країні має бути якомога більше успішних громадян та процвітаючих підприємств. Тільки за таких умов вітчизняна економіка буде зростати, а суспільство багатшатиме.

Більш детально>>>

14.02.2017 14:05

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД КОНСУЛЬТУЄ ПО SKYPE

З метою спрощення процедури отримання інформаційних послуг з питань пенсійного забезпечення в управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва запроваджено нову послугу – online-консультування громадян з використанням програми «Skype» (відео-зв’язок). Ця сучасна послуга надає можливість швидко і оперативно отримати відповіді на запитання щодо призначення пенсії, її перерахунку, індексації, переліку документів, необхідних для призначення пенсій, роз’яснень щодо змін в пенсійному законодавстві тощо. З питаннями звертайтесь за Skype-адресою (логін) r02_19 в робочі дні тижня: понеділок-четвер з 08:30 до 17:15, у п’ятницю з 08:30 до 16:00, перерва з 12:00 до 12:30.

14.02.2017 14:00

Щомісячне довічне грошове утримання

З 30.09.2016 набрав чинності Закон України «Про судоустрій та статус суддів» від 02.06.2016 № 1402 (далі – Закон 1402), який не передбачав обмеження щомісячного довічного грошового утримання максимальним розміром та не встановлював особливий порядок виплати працюючим пенсіонерам. У зв’язку з вищевикладеним щомісячне довічне грошове утримання призначалося/перераховувалося, в тому числі з 01.12.2016 у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму, без обмеження максимальним розміром.

Більш детально>>>

14.02.2017 13:50

Найбільші боржники управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва станом на 01.02.2017

Своєчасність та повнота сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України мають безпосередній вплив на розмір пенсії майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. За нормами Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у стаж для визначення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісячно сплачені страхові внески в Пенсійний фонд України в сумі не менше мінімального страхового внеску, розрахованого від мінімальної заробітної плати.

Більш детально>>>

14.02.2017 13:30

Виникли спірні питання - телефонуйте до «Пульсу»

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує платникам податків про роботу антикорупційного сервісу «Пульс». Робота сервісу спрямована на виявлення фактів корупції та неякісного обслуговування платників податків, забезпечення довіри платників податків та громадян до податкової служби, формування у них впевненості у дієвості механізму подолання корупції. Результатом роботи є ліквідація будь-яких перешкод, що заважають  підприємницькій діяльності суб’єктів господарювання. Телефонний сервіс «Пульс» функціонує цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники сервісного центру, а у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер «Пульсу» – (044) 284-00-07. Телефонна лінія працює за принципом call-back, тобто працівники сервісного центру не тільки приймають звернення, але й потім інформують заявника про результати перевірки та вжиті заходи.

14.02.2017 13:25

Терміни сплати підприємцями єдиного внеску

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що терміни сплати єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців у 2017 році залишаться незмінними.
Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
Фізичні особи – підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року.
Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.
Зазначена норма передбачена ст. 9 Закону України від 08.07.10 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 

14.02.2017 13:20

Особливості кампанії декларування – 2017

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році. Насамперед, слід зазначити, що  звітування про отримані у 2016 році доходи фізичні особи повинні здійснювати за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи...

Більш детально>>>

14.02.2017 13:20

Підприємець – єдинник може отримати довідку про доходи за місяць

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   звертає увагу, що ДФС у підкатегорії 107.08 системи «ЗІР» повідомила, що для отримання фізособою-єдинником довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, нею подається декларація з позначкою «Довідково», і в полі «місяць» поля 02 декларації зазначається номер календарного місяця, за який подається декларація з позначкою «Довідково».
Водночас охочим отримати довідку про доходи за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, ПКУ не визначено строку подання декларації з типом «Довідково».

14.02.2017 13:15

В електронному кабінеті платника - відомості про доходи

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  звертає увагу, що в Електронному кабінеті платника функціонують такі сервіси:
- «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді». Сервіс створено з метою забезпечення зручності платників, які бажають отримати відомості про доходи в електронному вигляді. 

Більш детально>>>

14.02.2017 13:10

Забудьте про черги – використовуйте електронні сервіси

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує, що для якісного обслуговування платників податків та спрощення ведення бізнесу Державною фіскальною службою України запроваджено ряд сервісів, інформація про які розміщено на офіційному веб-порталі ДФС. Зокрема, платники податків мають змогу звітувати он-лайн не тільки до органів ДФС, а й до органів Держстату та Пенсійного фонду за допомогою ключів електронного цифрового підпису.

Більш детально>>>

14.02.2017 13:05

Шановні платники податків!
17 лютого 2017 року
Головним управлінням ГУ ДФС у Миколаївській області
проводиться семінар  на тему:
«Новації у податковому законодавстві у 2017 році»

 

 

 

06.02.2017 12:10

Сервіс "Пульс діє"

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що «Пульс» – це антикорупційний сервіс, спрямований на встановлення зворотнього зв’язку з платниками податків та для протидії негативним тенденціям, що заважають розвитку підприємницької діяльності. Скористатися сервісом можуть платники податків котрі мають всі підстави вважати, що посадовці податкової чи митної служби зловживають своїм службовим становищем чи умисно створюють перешкоди у спілкуванні.

Більш детально>>>

06.02.2017 12:00

Щодо звільнення від сплати єдиного внеску

З 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (частина четверта статті 4 Закону № 2464 у редакції Закону № 1774). Зазначена норма не застосовується до осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

06.02.2017 11:50

Щодо сум єдиного внеску, які необхідно сплатити у 2017 році

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (далі – Закон № 1801) визначено:...

Більш детально>>>

 

27.01.2017 15:45

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ОПТИМІЗОВУЄ РОБОТУ МІСЦЕВИХ УПРАВЛІНЬ

Більш детально>>>

27.01.2017 15:40

ПРО НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ „ТІНЬОВОЇ” ЗАЙНЯТОСТІ
НА МАЙБУТНЮ ПЕНСІЮ

У рамках проведення спільних заходів з протидії нелегальній зайнятості та виплаті заробітної плати в „конвертах” 20 січня 2017 р. головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Царик Катерина взяла участь у семінарі „Легальна зайнятість” на базі Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва.

Більш детально>>>

26.01.2017 14:20

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ БІБЛІОТЕКИ

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері діє Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Більш детально>>>

 

25.01.2017 14:20

Про «Ставки податків і зборів» -  у ЗІР

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що завдяки електронному сервісу ДФС - Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) кожен платник податків має можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей оподаткування.

Для зручності платників, щоб громадяни і представники бізнесу мали повну інформацію про ставки податків, які вони сплачують, в ЗІР запроваджено розділ «Ставки податків і зборів». Окрім того, цей розділ стане в нагоді експертам, котрі отримали можливість зручного пошуку та аналізу інформації про ставки загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску, оподаткування товарів в залежності від обраного митного режиму.
Всі тематичні розділи ЗІР користуються популярністю серед платників податків. До Бази знань щоденно звертається по кілька тисяч платників.
Нагадуємо, що  у ЗІР функціонують розділи: «Необхідно знати», «Актуальні запитання», «Останні зміни в законодавстві», «Інтерактивна мапа», які дозволяють оперативно та у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

25.01.2017 14:10

В м. Миколаєві послуги електронного цифрового підпису від ДФС в 2016 році отримали майже 8 тисяч платників податків

Протягом січня-грудня 2016 року в Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК ІДД ДФС) у м. Миколаєві  майже 8 тисяч клієнтів отримали ключі цифрового підпису.
Таким чином, звіти в електронному форматі засобами телекомунікаційного зв’язку до органів ДФС подають ще 3 тисячі представники бізнесу – юридичні особи та 5 тисяч фізичних осіб.

Більш детально>>>

25.01.2017 14:10

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія – 2017

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує, що з 01.01.2017 розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у звітному 2016 році. Насамперед, слід зазначити, що звітування про отримані у 2016 році доходи фізичні особи повинні здійснювати за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація),

Більш детально>>>

25.01.2017 14:00

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2017 року на сервіс «Пульс» звернення щодо роботи ДПІ не надходили.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

23.01.2017 16:47

Відбувся семінар для бухгалтерів підприємств

10 січня 2017 року на базі управлінь Пенсійного фонду України в Центральному та Ленінському районах м.Миколаєва було проведено семінар для бухгалтерів підприємств. Про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій розповіла заступник начальника відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій № 1 Мішина Юлія Сергіївна.

Більш детально>>>

23.01.2017 16:29

До відома громадськості!
Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва інформує громадськість про виконання роботи за 12 місяців щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Відповідно до Законів України “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, “Про запобігання корупції”

Більш детально>>>

23.01.2017 16:20

Інформація про проведену роботу відділом обслуговування громадян за 12 місяців 2016 року

В управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва під постійним контролем знаходиться забезпечення конституційних прав громадян на звернення, створення належних умови для реалізації цього права відповідно до Законів України „Про звернення громадян”, «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,

Більш детально>>>

23.01.2017 16:15

ПРАЦІВНИКАМ ДОШКІЛЬНОЇ УСТАНОВИ – ПРО ПОРЯДОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

17 січня головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Анжеліка Тропанець провела зустріч з трудовим колективом дошкільного навчального закладу № 22 м. Миколаєва та надала роз’яснення щодо умов і порядку призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти, виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком.

Більш детально>>>

23.01.2017 15:50

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м.Миколаєва надає роз’яснення з наступного питання:

Відповідно до ст. 40 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами) для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід)

 

Більш детально>>>

 

23.01.2017 15:40

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ
У ГРУДНІ ЗА СІЧЕНЬ 2017 РОКУ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 972 від 21.12.2016 року “Деякі питання виплати пенсії”, 26-29 грудня поточного року було проведено фінансування коштів для виплати пенсій січня 2017 року за датами виплати з 4 по 15 число: через рахунки одержувачів у банках — за датами виплати по 15 січня 2017 року включно, через національного оператора поштового зв'язку — за датами вплати по 10 січня 2017 року включно. 
Зокрема, в управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва 26.12.2016 профінансовано відділення пошти, а саме 4 - 8 січня 2017 року.
27.12.2016 профінансовані відділення банків з 4 по 7 січня 2017 року.
28.12.2016 – профінансовано 9 січня 2017 року у відділеннях пошти та 8 - 12 січня  у відділеннях банку.
29.12.16 фінансування виплати пенсій завершено, а саме профінансовано 10 січня 2017 року у відділеннях пошти та 13-15 січня  у відділеннях банку.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

12.01.2017 14:39

1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2017 встановлено річний звітний період

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

Більш детально>>>

 

 

12.01.2017 14:31

Пульс» – завжди на зв’язку

Дбаючи про платників податків Центрального району, співробітники податкової в черговий раз нагадують про телефонну лінію «Пульс». Питання, які надходять, розглядаються протягом доби та вирішуються по суті, відповідно до чинного законодавства. Але є такі звернення, що потребують додаткового опрацювання. У будь-якому випадку, заявник обов’язково отримує повідомлення про результати перевірки даних та вжиті заходи.
З початку існування сервіс зарекомендував себе не тільки як ефективний засіб вирішення питань, а й як повноцінний консультаційний центр. І на сьогоднішній день, «Пульс» працює в режимі швидкої допомоги платникам податків, адже це гарантований двосторонній зв’язок.
Такий телефонний сервіс створений насамперед для подолання корупції в лавах відомства, попередження неякісного обслуговування, перевищення повноважень службовими особами та ліквідації будь-яких перешкод, що стоять на заваді підприємницької діяльності суб’єктів господарювання.
До ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  за 2016 рік надійшло 1 звернення на сервіс «Пульс», яке розглянуто своєчасно, без порушення термінів.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

12.01.2017 14:21

Про подання податкової звітності з податку на прибуток за 2016 рік встановлено річний звітний період

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує звертає увагу платників податків, якщо для податкової декларації з податку на прибуток за 2016 рік зазначено позначку «базовий звітний період квартал» (обирається електронна форма з кодом J0100115), то граничним строком подання буде 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем 2016 року, а якщо – «Базовий звітний період рік» (обирається електронна форма з кодом J0108103), то граничним строком подання буде 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем 2016 року.
Реєстр електронних форм податкових документів розміщено на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням:
http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/informatsiyno-analitichne-za/reestr-elektronnih-form-po/

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

12.01.2017 14:10

Для неприбуткових організацій, які не сплачують податок на прибуток, встановлено річний звітний період

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що для неприбуткових організацій, які відповідають вимогам п. 133.4 ПКУ та внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, встановлюється річний податковий (звітний) період, крім випадків, передбачених пп. 133.4.3 ПКУ.
Тобто для тих неприбуткових організацій, які не сплачують податок на прибуток, і не порушили вимог щодо відповідності неприбутковості, встановлено річний податковий (звітний) період щодо подання звітності.
Форма Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації затверджена наказом Мінфіну від 17.06.2016 р. № 553.
Зазначена норма передбачена пп. 133.4.7 Податкового кодексу України, з урахуванням змін, внесених Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

12.01.2017 14:00

Платники Центрального району м. Миколаєва протягом  2016 року спрямували до бюджету 2268,7 млн. гривень

Від платників, які обслуговуються в ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області протягом  2016 року надійшло до бюджетів усіх рівнів 2268,7 млн. гривень.
До державного бюджету спрямовано 1057,9 млн. гривень. Збільшення надходжень до державного бюджету порівняно з аналогічним періодом минулого року склало 312,7 млн. гривень.
Фактичні надходження до місцевих бюджетів склали 1210,8 млн. гривень, що на 401,1 млн. гривень перевищило показник 2015 року.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області 

04.01.2017 15:55

Підвищення мінімальної зарплати - крок до детінізації зарплат

Більш детально>>>

 

04.01.2017 15:35

Про «Ставки податків і зборів» -  у ЗІР

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що завдяки електронному сервісу ДФС - Загальндоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) кожен платник податків має можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей оподаткування.

Быльш детально>>>

 

04.01.2017 15:25

Номер «Пульсу» - (044) 284-00-07

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер антикорупційного сервісу для платників податків та зборів «Пульс» - (044) 284-00-07!
Зателефонувавши на номер цілодобової телефонної лінії, представники бізнесу мають змогу оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають під час здійснення господарської діяльності.
За січень - грудень 2016 року на сервіс «Пульс» надійшло 1 звернення, що стосувались роботи ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області, яке було опрацьовано у встановлені законодавством терміни.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

04.01.2017 15:15

До уваги фізичних осіб - підприємців!

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що з 1 січня 2017 року розпочалась компанія декларування доходів, отриманих у 2016 році  від підприємницької діяльності.
Нагадуємо: термін подання податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця І та ІІ групи  - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичної  особи - підприємця, що перебуває на загальній системі оподаткування -  протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Не відкладайте подачу декларацій на останній день.
Дякуємо за розуміння !

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

21.12.2016 16:01

Зустріч із пенсіонерами у бібліотеці-філіалі №9

07 грудня 2016 року відбулась зустріч представників управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва з відвідувачами бібліотеки-філіалу №9 Центральної бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.
Головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик розповіла присутнім як зареєструватись на Веб-порталі та про переваги користування даним електронним ресурсом, а також за допомогою мережі інтернет продемонструвала присутнім роботу веб-порталу.
Головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Анжелікою Тропанець в ході спілкування, було надано відповіді на питання, що стосувались підвищення пенсійних виплат з 01 грудня, про мінімальний та максимальний розмір пенсії за віком, про перелік документів, необхідних для призначення пенсії, про порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

21.12.2016 15:52

Виплата пенсії за шість місяців наперед у разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання за кордон

У разі виїзду пенсіонера на постійне місце проживання за кордон пенсія, призначена в Україні, за заявою пенсіонера може бути виплачена йому за шість місяців наперед перед від'їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання.

Більш детально>>>

 

21.12.2016 15:46

Проведена пряма телефонна лінія з керівником

З метою вдосконалення роботи управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами 13 грудня з 10-00 до 11-00 начальником управління Ольгою Галинтовською було проведено пряму телефонну лінію.
В цей час звернулися за роз’ясненнями 2 особи, які цікавилися алгоритмом підвищення пенсійних виплат з 1 грудня 2016 року та правом на пенсію за особливі заслуги у разі смерті особи, яка мала особливі заслуги перед Україною.
На поставлені запитання громадяни отримали розгорнуті та кваліфіковані відповіді.

         Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

21.12.2016 15:42

Державний службовець – це звучить гордо!

 

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Більш детально>>>

 

21.12.2016 15:35

Провели навчання колективу

Одним з найбільш ефективних методів профілактики корупції в державній сфері є посилення заходів фінансового та іншого контролю осіб, уповноважених на виконання державних та інших, прирівняних до них функцій.

Більш детально>>>

 

21.12.2016 15:30

Обговорили підвищення пенсійних виплат

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва регулярно проводить інформативні семінари для населення щодо популяризації електронних послуг Пенсійного фонду та з приводу роз’яснень пенсійного законодавства. Так, 08 грудня на запрошення голови Ради ветеранів  ДП „Суднобудівний завод ім. 61 комунара” відбулася зустріч з колишніми працівниками підприємства.  

Більш детально>>>

21.12.2016 15:25

Окремі питання пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до статті 1 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” від 20.10.2014 № 1706-VII, внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Більш детально>>>

21.12.2016 15:20

Семінари для безробітних

Проведенням лекцій, занять, семінарів, зустрічей з трудовими колективами працівники Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва намагаються донести до громадян основні положення законодавчих актів про призначення та виплату пенсій, ознайомити їх з реформами, що відбуваються в системі органів Пенсійного фонду та розповісти про можливість дистанційного доступу до послуг фонду через Веб-портал

Більш детально>>>

21.12.2016 15:10

Права людини та громадянина: актуальні питання

8 грудня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва відбулося навчання працівників управління з питань реалізації та захисту прав людини на тему: “Права людини та громадянина: актуальні питання”.

Більш детально>>>

 

 

21.12.2016 15:04

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 № 928 “Про Державний бюджет України на 2016 рік” встановлено розміри прожиткового мінімуму, зокрема:

Більш детально>>>

 

 

21.12.2016 14:54

«Сервис «Пульс» - эффективное средство в борьбе с коррупцией

Общественно-политические процессы, которые происходят в Украине, указывают на то, что развитие экономики и , как следствие, повышение жизненного уровня граждан  возможно лишь при эффективном противодействии коррупции, как основному деструктивному фактору. В стране создана система специально уполномоченных органов, деятельность которых направлена на борьбу с коррупцией.

Більш детально>>>

21.12.2016 14:40

Как предпринимателю узнать о суммах уплаченного ЕСВ

ГНИ в Центральном районе г. Николаева ГУ ГФС в Николаевской области  доводит до сведения частных предпринимателей, что для получения пособия по беременности и родам у физического лица-предпринимателя должна быть справка о суммах уплаченного единого социального взноса.
Предприниматель на основании поданного заявления безвозмездно может получить:
• справку о наличии/отсутствии задолженности по уплате ЕСВ – в налоговой инспекции по основному месту учета;
• справку об информации, содержащейся в персональной учетной карточке в реестре застрахованных лиц Государственного реестра  – в Пенсионном фонде Украины.

ГНИ в Центральном районе г. Николаева
ГУ ГФС в Николаевской области

21.12.2016 14:25

Плательщик сам выбирает систему налогообложения

ГНИ в Центральном районе г. Николаева ГУ ГФС в Николаевской области  напоминает субъектам предпринимательства, что согласно Налоговому Кодексу Украины налогоплательщик вправе сам определить, какую систему налогообложения ему использовать.

 

Більш детально>>>

 

21.12.2016 14:15

Отчетность через онлайн-сервис «Электронный кабинет плательщика» (обновленную версию) можно подать заключив договор

Онлайн-сервис «Электронный кабинет плательщика» (обновленная версия) предоставляет возможность налогоплательщикам бесплатно подготовить и подать в режиме реального времени в контролирующие органы электронную отчетность, а также просмотреть информацию о состоянии расчетов с бюджетом, в частности информацию о задолженности по уплате налогов и сборов.
3 целью обеспечения одинакового подхода к приему отчетности средствами электронной связи в электронной форме с соблюдением условия относительно регистрации электронной подписи подотчетных лиц, для определенного п.п. «в» п.49.3 ст.49 Налогового кодекса Украины способа представления и соблюдения всеми плательщиками норм Инструкции по подготовке и представлению налоговых документов в электронном виде средствами телекоммуникационной связи (приказ Государственной налоговой администрации Украины от 10.04.2008 № 233) налогоплательщику необходимо заключить договор с контролирующим органом.

ГНИ в Центральном районе г. Николаева
ГУ ГФС в Николаевской области

21.12.2016 14:05

Когда впервые подавать акцизную декларацию по обновленной форме?

ГНИ в Центральном районе г. Николаева ГУ ГФС в Николаевской области сообщает, что 22.11.2016 вступил в силу приказ Министерства финансов Украины от 26.09.2016 № 841, которым в новой редакции изложена форма декларации акцизного налога и Порядок заполнения и представления декларации акцизного налога.

Більш детально>>>

 

21.12.2016 13:50

С 1 декабря 2016 года отчет по ЕСВ предоставляем по новой форме

 Государственная налоговая инспекция в Центральном районе г. Николаева ГУ ГФС в Николаевской области доводит до сведения плательщиков, что ежемесячный отчет по единому социальному взносу за ноябрь текущего года следует подать в налоговую инспекцию  по новой форме  согласно Приказа  Министерства  финансов Украины от 07.09.2016г. № 813.
Предельный срок предоставления – 20 декабря. За дополнительной информацией можно обратиться в Центр обслуживания плательщиков или по телефонам   37-90-62, 37-90-91, 37-90-20.

ГНИ в Центральном районе г. Николаева
ГУ ГФС в Николаевской области 

21.12.2016 13:35

С 1 января вводится новая форма декларации об имущественном состоянии и доходах

ГНИ в Центральном районе г. Николаева ГУ ГФС в Николаевской области   обращает внимание субъектов хозяйствования, что Приказом Министерства финансов Украины от 15 сентября 2016 года №821 «О внесении изменений в приказ Министерства финансов Украины от 02 октября 2015 года №859» внесены изменения в формы декларации об имущественном состоянии и доходах. Так, в частности, предусмотрено уменьшение объема декларации (уменьшение количества приложений с четырех до двух) и изменение порядка расчета налоговых обязательств физических лиц-предпринимателей.
Приказ вступает в силу 31 декабря 2016 года.
Обращаем внимание, что новая форма декларации об имущественном состоянии и доходах вводится в действие с 1 января 2017 года.

ГНИ в Центральном районе г. Николаева
ГУ ГФС в Николаевской области

14.12.2016 15:20

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2016 року на сервіс «Пульс» надійшло 1 звернення щодо роботи ДПІ, яке було опрацьовано у встановлені терміни.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

14.12.2016 15:05

Електронні сервіси в системі електронного адміністрування ПДВ

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує платникам податку на додану вартість про можливість отримувати за допомогою електронних сервісів ДФС інформацію про стан свого електронного рахунка (в тому числі додаткових електронних рахунків), а також суму податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр).

Більш детально>>>

14.12.2016 14:55

Боротьба з корупцією в органах ДФС

Прагнення українського суспільства подолати корупцію та мінімізувати її суспільно-політичні наслідки стало основоположним напрямом сучасної стратегії розвитку України. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для демократичних перетворень у державі, зміцнення національної безпеки, зростання її економічного потенціалу, формування у суспільства довіри до влади, покращання добробуту громадян України.

Більш детально>>>

14.12.2016 14:48

З початку 2016 року забезпечено збір єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування майже  962,5 мільйонів гривень

За січень-листопад 2016 року платники ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області сплатили 962,5 млн. грн. єдиного соціального внеску. Індикативні показники виконано на 93,6 млн. грн., або на 110,8%. Нагадаємо, на веб-порталі ДФС України працює он - лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.
Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.
Також всю необхідну інформацію щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та консультації можна отримати безпосередньо в Центрі обслуговування платників ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

07.12.2016 10:48

Питання звернення громадян та доступу до публічної інформації розглядалися на «гарячій лінії»

Нещодавно в Державній податковій інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області відбувся прямий телефонний зв’язок «гаряча лінія» для платників  податків за участі начальник управління обслуговування платників Бархаленко Н.В. на тему: «Організація розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації». Найбільш актуальні питання, з якими абоненти звертались на «гарячу лінію»: строки розгляду звернень громадян; вимоги встановлено для письмових звернень громадян; що таке публічна інформація та запит на інформацію; обов’язкові реквізити Запиту на публічну інформацію; строк розгляду Запитів на публічну інформацію. На всі  задані в телефонному режимі питання  були надані вичерпні відповіді.

07.12.2016 10:35

Електронні сервіси в системі електронного адміністрування ПДВ

Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області нагадує платникам податку на додану вартість про можливість отримувати за допомогою електронних сервісів ДФС інформацію про стан свого електронного рахунка (в тому числі додаткових електронних рахунків), а також суму податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр).

Більш детально>>>

07.12.2016 10:25

Боротьба з корупцією в органах ДФС

Прагнення українського суспільства подолати корупцію та мінімізувати її суспільно-політичні наслідки стало основоположним напрямом сучасної стратегії розвитку України. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для демократичних перетворень у державі, зміцнення національної безпеки, зростання її економічного потенціалу, формування у суспільства довіри до влади, покращання добробуту громадян України.

Більш детально>>>

 

07.12.2016 10:15

Зарплата в конверті сьогодні - це злиденне життя завтра!

Одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

 

Більш детально>>

 

07.12.2016 10:01

Платники Центрального та Заводського району поповнили бюджет!

Проведеними заходами Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області з початку 2016 року поповнила зведений бюджет країни на суму 2 009,8 млн. гривень. До загального фонду державного бюджету за січень – листопад 2016 року забезпечено 928,1 млн. грн., темп росту до відповідного періоду минулого року становить 139,4 відсотків (додатково отримано 262,2 млн.гривень!). У листопаді 2016 року до бюджету надійшло 108,4 млн.грн., темп  росту становить 154,3 відсотка, додатково отримано 38,1 млн. гривень. Місцеві бюджети з початку 2016 року поповнились на 1 081,7 млн.грн., темп росту до 11 місяців 2015 року становить 149,8 відсотків, додатково отримано 359,8 млн. гривень. За листопад 2016 року надходження склали 114,6 млн. грн., темп росту – 152,1 відсотка, додатково отримано 39,3 млн. гривень.

25.11.2016 11:20

Відбувся семінар з безробітними, які тривалий час перебувають на обліку в центрі зайнятості

З метою мотивації безробітних до здобуття актуальних на ринку праці професій, підвищення їх конкурентоспроможності та прискорення працевлаштування 18 листопада 2016 р. в приміщенні Центрального РЦЗ     м. Миколаєва відбувся семінар з безробітними, які тривалий час перебувають на обліку в центрі зайнятості, не мають жодної професії (спеціальності), чи на їх професію відсутній попит на ринку праці.
Головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик ознайомила присутніх з електронною послугою Пенсійного фонду України – Веб портал, який надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

25.11.2016 11:15

Відчуйте та оцініть переваги сучасного електронного сервісу веб-порталу Пенсійного фонду України!

Органи Пенсійного фонду України в Центральному районі  м. Миколаєва здійснюють заходи щодо залучення  мешканців міста до числа користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Веб-портал – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.

Більш детально>>>

 

25.11.2016 10:53

Вшанували пам’ять Героїв

21листопада, у День Гідності та Свободи, сотні миколаївців прийшли до пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто віддав життя за незалежність України. До участі у церемонії покладання квітів долучились і представники управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва.
Ведучі розповіли, як було організовано миколаївський Майдан, що впродовж 92 днів стояв на захисті демократичних цінностей, відстоював європейський вибір України. Право на свободу вибору дісталось українцям ціною життів багатьох співвітчизників. В пам’ять про Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих на сході України у зоні АТО був проведений молебен та оголошено хвилину мовчання.

25.11.2016 10:45

Продовжуємо інформувати про
 електронні послуги

21 листопада 2016 року головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик провела зустріч з колективом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.
Фахівець Фонду ознайомила присутніх з електронною послугою Пенсійного фонду України – Веб-портал, який дає можливість усім зацікавленим громадянам в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії. Спеціаліст наочно продемонструвала як зареєструватися на порталі та як в подальшому користуватися його перевагами, зокрема отримувати виписки з персоніфікованого обліку, з пенсійної справи та попередньо замовляти необхідні документи. Наприкінці зустрічі усі охочі отримали інформаційні листівки з даної тематики.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

25.11.2016 10:35

Започатковуємо співпрацю з
миколаївським зоопарком

23 листопада 2016 року відбулася перша зустріч з трудовим колективом Миколаївського зоопарку, яку провела головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик. Темою обговорення були електронні послуги Пенсійного фонду України.

Більш детально>>>

25.11.2016 10:27

До уваги страхувальників!

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва повідомляє, що Державною фіскальною службою України опубліковано в Офіційному віснику України від 18.10.2016 р. № 80 наказ Міністерства фінансів України від 07.09.2016 р. № 813 "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.09.2016 р. за № 1290/29420 (далі - наказ № 813),

Більш детально>>>

23.11.2016 09:20

Електронні сервіси ДФС допоможуть платникам податків вирішити проблемні питання

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  інформує, що із запровадженням ДФС України електронних сервісів, платникам відкривається безліч можливостей. Зокрема, є  можливість оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, доступу до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування,  скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом, звітувати он-лайн тощо.
Зокрема, елетронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» допоможе оцінити податкові ризики діяльності з партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків («податкова яма») чи учасником схем оптимізації бюджетних платежів.
Наразі громадяни  мають можливість подати річну декларацію про майновий стан і доходи через сервіс ДФС України «Декларування он-лайн». Сервіс дає можливість подати декларацію не з’являючись особисто до податкової інспекції, при цьому платник повинен мати електронний цифровий підпис.
Запрошуємо скористатися сервісами фіскальної служби на офіційному веб – порталі відомства за електронною адресою: www.sfs.gov.ua.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

23.11.2016 08:56

Номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує номер гарячої лінії антикорупційного сервісу «Пульс» - (044)284-00-07.
За вказаним номером громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, про можливі корупційні дії з їхнього боку. Інформація приймається цілодобово.
З початку 2016 року на сервіс «Пульс» надійшло 1 звернення щодо роботи ДПІ, яке було опрацьовано у встановлені терміни.

23.11.2016 08:45

Боротьба з податковими правопорушеннями - запорука своєчасного наповнення бюджету.

Постійне надходження до бюджетів податків та інших обов’язкових платежів є важливим чинником належного функціонування держави, запорукою успішного соціального, економічного розвитку та добробуту, розвитку місцевого самоврядування громадян. Проте не всі платники податків сумлінно виконують один із найголовніших обов’язків перед державою, вдаються до різних порушень податкового законодавства — від несвоєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету відповідного рівня до умисного ухилення від їх сплати. Один із шляхів наповнення бюджетів – це виявлення та руйнування наявних схем мінімізації податкових зобов’язань. Зокрема, це стосується припинення зловживань, які впроваджуються суб’єктами господарювання під час обрахування податку на додану вартість. З метою упередження порушень та для забезпечення безумовного дотримання вимог податкового законодавства фахівцями підрозділів аудиту Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області проводяться відповідні контрольно-перевірочні заходи. За результатами перевірок за 10 місяців 2016 року до бюджету донараховано 52063,3 тис. грн.

23.11.2016 08:35

Платники Центрального району м. Миколаєва підтримали бюджет на 1787  мільйонів гривень

За січень - жовтень 2016 року до загального фонду державного бюджету від платників ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва  надійшло 819,8 млн. грн, темп росту з початку року складає 137,6 відсотків. У жовтні 2016 року платниками ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва спрямовано до бюджету 75,8 млн. грн.
Місцевий бюджет за січень - жовтень 2016 року поповнився  на 967,2 млн. грн. У жовтні  2016 року надходження склали 105,9 млн. грн.
Спрощення процедури адміністрування – застосування єдиної ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків замість колишніх 15 і 20 відс., системна робота фахівців інспекції у напрямку детінізації зарплат та контроль за своєчасністю перерахування податку до бюджету надали бюджету  додатковий фінансовий ресурс - збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 243,8 млн. грн. або на 54 відсотка.

22.11.2016 11:37

Осінні традиції

Осінь… Різнобарвна, пишна, золота й сонячна, дещо сумна, дощова та холодна. Восени красиво, красиво не тільки за вікном, а й в управліннях Пенсійного фонду України в Ленінському, Центральному та Заводському районах м.Миколаєва, адже сьогодні відбулась виставка творчих робіт фахівців управлінь та їх дітей під назвою «Осінні традиції». Така назва вигадана не випадково: вже третій рік поспіль восени до Дня працівника соціальної сфери всі творчі майстрині хизуються своїми виробами. Так і сьогодні в просторій актовій залі розквітли бісерні квіточки, засяяли вишиті картини, прокинулась лялькова казка, закружляв пензлик художника та дивували своїм розмаїттям мереживні вироби .
По представленим роботам можна сказати, що творчість – це стан душі, і саме наші спеціалісти вкотре доказали, що вони не тільки завзяті працівники Пенсійного фонду, а й талановиті майстрині, які творять стільки прекрасного!

22.11.2016 11:15

Пенсійне роз’яснення для колективу дитячого садка

10 листопада представники управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва з роз’яснювальною роботою завітали до колективу ДНЗ №2 „Берізка”.
Головний спеціаліст відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Анжеліка Тропанець розповіла про призначення пенсії за вислугу років; про посади, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років та розкрила особливості зарахування педагогічного стажу. Також надала інформацію про алгоритм обчислення пенсії за віком та про відрахування з працюючих пенсіонерів.
Бесіду продовжила головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик, яка розповіла присутнім про електронну послугу Пенсійного фонду України – Веб-портал та можливості дистанційного обслуговування громадян.
Наприкінці зустрічі спеціалісти відповіли на питання та роздали інформаційні буклети.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

22.11.2016 11:00

Посвята в професію

У кожному навчальному закладі є свої традиції. Одні давно нажиті і передаються з покоління в покоління, інші творять сучасники, а потім будуть продовжуватися наступними поколіннями. Для кожного навчального закладу свої традиції – це історія, сучасність, майбутнє.
Так, на запрошення Чорноморського національного університету імені Петра Могили, церемонію посвяти студентів – першокурсників факультету соціології в професію „Соціальний працівник” відвідала головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик.
Традиційно на початку заходу до зали внесли символічну чашу з вогнем після чого студенти разом проголосили клятву на вірність обраній професії і доторкнулися до символічного вогню, тепло якого кожен із студентів має дарувати людям, вселяючи в них Віру, Надію і Любов.
Святково і по-домашньому затишно пройшло свято для першокурсників. Нехай цей запал не залишає студентів протягом усіх років навчання!

Керівництво управління Пенсійного фонду України
 в Центральному районі  м. Миколаєва

22.11.2016 10:53

Працівникам музею – про пенсійне забезпечення

15 листопада відбулася зустріч представників управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва з трудовим колективом Миколаївського обласного краєзнавчого музею.

Більш детально>>>

 

 

22.11.2016 10:45

Трудовому колективу про можливості веб-порталу

14 листопада представники Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва відвідали колектив Державної інспекції по охороні пам’яток культури в Миколаївській області.

Більш детально>>>

 

 

22.11.2016 10:35

Запрошуємо молодь працювати в органах Пенсійного фонду!

Сьогодні Пенсійний фонд України – це найпотужніша інституція у державі зі значним кадровим потенціалом, котрий вдосконалюється та розвивається. Для цього велика увага приділяється залученню саме молодих спеціалістів на державну службу. В управліннях Пенсійного фонду України в Ленінському, Центральному та Заводському районах м.Миколаєва одразу після закінчення вищого навчального закладу працюють 22  особи – це їх перша робота.

Більш детально>>>

22.11.2016 10:25

ЧИМ ЗРУЧНИЙ І НЕОБХІДНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

Органи Пенсійного фонду України роблять усе для того, щоб зробити зручними, зрозумілими й функціональними сервіси, адресовані не лише пенсіонерам або роботодавцям, а й усім іншим громадянам. Так, 04 листопада 2016 року головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик проінформувала безробітних осіб, які перебувають на обліку в Центральному центрі зайнятості м. Миколаєва про електронну послугу Веб-портал за допомогою якого кожна застрахована особа, попередньо зареєструвавшись у базі даних веб-порталу може отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку. Пенсіонери зможуть регулярно отримувати відомості з власної пенсійної справи. На порталі розміщується багато додаткової інформації. По закінченню зустрічі фахівець управління роздала буклети та розповіла про порядок реєстрації на порталі.
Створення Веб-порталу - це ще один крок до того, щоб спростити спілкування громадян із Фондом.


Керівництво управління Пенсійного фонду України
 в Центральному районі  м. Миколаєва

22.11.2016 10:10

БЕЗРОБІТНИМ ГРОМАДЯНАМ ПРО
ЕЛЕКТРОННУ ПОСЛУГУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва проводить роз’яснювальну роботу з питань застосування пенсійного законодавства та надає інформаційні консультації населенню.
11 листопада 2016 року головний спеціаліст сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи Катерина Царик провела зустріч з безробітними громадянами, які перебувають на обліку в Центральному районному центрі зайнятості м. Миколаєва та ознайомила присутніх з електронною послугою Пенсійного фонду України – Веб портал.
Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Спеціаліст наголосила на перевагах дистанційного обслуговування та роздала інформаційні буклети з даної тематики.

Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Центральному районі м. Миколаєва

22.11.2016 10:00

До відома громадськості!

Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі  м. Миколаєва інформує громадськість про виконання роботи за 9 місяців щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Більш детально>>>

 

 

 

22.11.2016 09:50

Інформація про проведену роботу відділом обслуговування громадян  за 9 місяців 2016 року

В управлінні Пенсійного фонду України в Центральному районі  м. Миколаєва під постійним контролем знаходиться забезпечення конституційних прав громадян на звернення, створення належних умови для реалізації цього права відповідно до Законів України „Про звернення громадян”, «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Указів та доручень Президента України, нормативно-правових актів Уряду.

Більш детально >>>

15.11.2016 14:16

Питання звернення громадян та доступу до публічної інформації розглядалися на «гарячій лінії»

В ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області відбувся прямий телефонний зв’язок «гаряча лінія» для платників  податків за участі начальника управління обслуговування платників Бархаленко Наталі Валеріївни на тему: «Організація розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації». Пропонуємо до уваги найбільш актуальні питання, з якими абоненти звертались на «гарячу лінію»:

-які строки розгляду звернень громадян;
-які вимоги встановлено для письмових звернень громадян;
-який строк розгляду Запитів на публічну інформацію.
На всі  задані в телефонному режимі питання  були надані вичерпні відповіді.

15.11.2016 13:55

Сервіс «Пульс» для платників податків 

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області   нагадує, що у рамках стратегічного перетворення ДФС з фіскального органу на сервісну службу функціонує електронний сервіс ДФС - Антикорупційний сервіс  «Пульс».
Сервіс «Пульс»  створено для попередження: труднощів у спілкуванні з органами ДФС, некоректного ставлення та перевищення повноважень працівників ДФС, неякісного обслуговування платників податків - юридичних та фізичних осіб. Телефон «гарячої лінії» «Пульс» - (044) 284-00-07, на офіційному веб - порталі ДФС сервіс розміщено за адресою - http://sfs.gov.ua/others/puls-.
Сервіс ДФС дає можливість цілодобового повідомлення про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС. Антикорупційний сервіс  «Пульс»  працює за принципом  Сall - back – зворотній дзвінок про результат, тобто працівники ДФС інформують заявників про результати вирішення проблемних питань або вжиті заходи.

15.11.2016 13:41

З початку року до бюджетів надійшло 1786,924 млн. гривень!

А надходження до місцевих бюджетів за 10 місяців 2016 року від платників Центрального та Заводського районів м. Миколаєва склали 967,179 млн. грн. Темп росту до січня-жовтня 2015 року становить 149,6 %. Місцеві бюджети найбільші суми надходжень отримали: по податку з доходів фізичних осіб – 661,277 млн. грн., темп росту до минулого року – 158,4%, додатково надійшло 243,79 млн. грн.; плати за землю – 113,069 млн. грн., темп росту – 135,7%, додатково отримано 29,72 млн. грн.; єдиного податку – 98,579 млн. грн., темп росту 141,7%, додатково надійшло 29,006 млн. гривень.

09.11.2016 16:23

Електронні сервіси ДФС

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує, що на офіційному веб-порталі ДФС України розміщено чимало електронних сервісів, за допомогою яких платники можуть знайти корисну інформацію.

Більш детально>>>

 

09.11.2016 16:16

Сервіс «Пульс» - надійний посередник та гарант захищеності громадян

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з метою подолання корупції в лавах Державної фіскальної служби України, на ліквідування перешкод, що заважають здійснювати підприємницької діяльності та усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами у відомстві функціонує єдиний антикорупційний сервіс  - «Пульс».


Більш детально>>>

09.11.2016 16:11

І знову на «гарячій лінії» - акцизний податок

Нещодавно в ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області  було проведено черговий сеанс телефонного зв'язку  “гаряча лінія”.

Більш детально>>>

 

 

09.11.2016 16:00

Забезпечено збір єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування понад  867 мільйонів гривень

За січень-жовтень 2016 року платники ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області сплатили 867,3 млн. грн. єдиного соціального внеску. Індикативні показники виконано на 21,6 млн. грн., або на 102,6%.

Быльш детально>>>

 

03.11.2016 16:20

СТАН РИНКУ ПРАЦІ
та надання соціальних послуг населенню
Центральним РЦЗ у січні - жовтні 2016 року

Державна служба зайнятості забезпечує реалізацію заходів із соціального захисту у випадку безробіття та сприяння зайнятості населення. Основними завданнями  служби зайнятості є сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, надання роботодавцям послуг (з добору працівників, організація професійного навчання безробітних, сприяння в організації підприємницької діяльності, проведення професійної орієнтації населення тощо.)

Більш детально>>>

03.11.2016 16:15

Сервіс «Пульс» - надійний посередник та гарант захищеності громадян

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що з метою подолання корупції в лавах Державної фіскальної служби України, на ліквідування перешкод, що заважають здійснювати підприємницької діяльності та усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами у відомстві функціонує єдиний антикорупційний сервіс  - «Пульс».
Сервіс «Пульс»  створено для попередження: труднощів у спілкуванні з органами ДФС, некоректного ставлення та перевищення повноважень працівників ДФС, неякісного обслуговування платників податків - юридичних та фізичних осіб. Телефон «гарячої лінії» «Пульс» - (044) 284-00-07, на офіційному веб - порталі ДФС сервіс розміщено за адресою - http://sfs.gov.ua/others/puls-.
Сервіс ДФС дає можливість цілодобового повідомлення про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС. Антикорупційний сервіс  «Пульс»  працює за принципом  Сall - back – зворотній дзвінок про результат, тобто працівники ДФС інформують заявників про результати вирішення проблемних питань або вжиті заходи.

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

03.11.2016 16:10

До уваги користувачів електронного цифрового підпису!

Фахівці ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області доводять до відома платників податків, що підпунктом 6.6.2 пунктом 6.6 розділу 6 Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) визначено, що клієнт зобов’язаний невідкладно звернутися до АЦСК ІДД ДФС за скасуванням посиленого сертифікату, зокрема, у разі:

Більш детально>>>

03.11.2016 16:05

До уваги неприбуткових організацій !!!

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області роз’яснює чи може неприбуткова установа виплачувати дохід працівникам або своїм членам на підставі цивільно-правового договору.
Відповідно до пп. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України обов'язковою умовою для неприбуткових організацій є використання своїх доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети (цілей, завдань) і напрямів діяльності, визначених установчими документами.

Більш детально>>>

03.11.2016 15:46

Увага! Відбулися зміни в законодавстві

ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу платників податків, що:
1. 18.10.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.09.2016 року № 811 «Про затвердження Змін до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску,

Більш детально>>>

 

03.11.2016 15:20

Про легалізацію заробітної плати та застосування законодавства з ЄСВ йшлося під час "круглого столу"

Днями в ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області відбулась зустріч заступника начальника ДПІ Купчишиної Ольги Анатоліївни з представниками бізнесу району. Цього разу основною темою заходу стали легалізація заробітної плати, новації податкового законодавства щодо нарахування та сплати ЄСВ, які набрали чинності в поточному році.

Більш детально>>>

03.11.2016 15:11

Платники податків Центрального району м. Миколаєва сплатили до зведеного бюджету майже 1787 мільйонів гривень

Протягом січня-жовтня  поточного року збір доходів до зведеного бюджету склав  1786,9 млн. грн. До загального фонду державного бюджету надійшло 819,8 млн. грн., відповідно до місцевого бюджету надійшло понад 967,1  млн. грн. платежів.
Порівняно з фактом минулого року, до державного бюджету зібрано більше на 224,1 млн грн., або на 37,6 відсотків. До місцевого бюджету надійшло на 320,5 млн. грн., або на 49,6  відсотка більше ніж за аналогічний період минулого року.
За словами начальника ДПІ у Центральному району м. Миколаєва ГУ ДФС  у Миколаївській області Дмитра Прокоф'єва, додаткові мільйони гривень, які надійшли до бюджету, свідчать про ефективність процесів адміністрування платежів та діалогу з бізнесом у напрямку сплати податків.

 

 

 

 

 

 

 

Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев