Звернення громадян
 

Порядок звернення з основних питань

Особистий прийом громадян
(адреса, час та приймальні дні)

- з комунальних питань

- з питань включення до Державного реєстру виборців та зміни персональних даних

 

- з питань сім`ї, культури, молоді, фізичної культури та спорту

 

- з питань опіки та піклування

 

- з надання матеріальної допомоги

Інформація

про стан роботи зі  зверненнями  громадян в адміністрації
Центрального  району  за І півріччя  2017 року

До адміністрації  Центрального району Миколаївської міської ради за звітний  період  надійшло  1076 звернень.
За 1 півріччя   2017 року  до адміністрації  надійшло  1056  письмових звернень, з них 220  звернень,  які  надійшли в вищих органів влади.  На особистих прийомах побувало  20 громадян Центрального району. Головою адміністрації та його заступниками проведено  7  прийомів, у тому числі 2 виїзних.
У зверненнях  громадян порушено  1087 питань. 
З питань  соціального  захисту  населення  отримано   257  звернень або   23,6% від загальної  кількості  питань, в тому  числі,  82  питання  з  захисту  майнових та житлових прав неповнолітніх та 175 звернень з надання матеріальної допомоги.
242 питання  або  22,2% від  загальної  кількості  звернень  стосуються комунального  господарства, благоустрою,  видачі узгоджень на тимчасове складування будівельних матеріалів, попередження самовільного будівництва.
316 громадян звернулось щодо оздоровлення дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей учасників АТО, дітей інвалідів.
57 питань  розглянуто з  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян,  про  перегляд  постанов адміністративної комісії та заперечення щодо притягнення до адміністративної відповідальності, а  також  розв'язання  суперечок  між  співвласниками  будинків.
На  додатковому контролі  на цей час знаходиться  42  звернення.  Довготривалі  контролі,  які тягнуться із року в рік, в адміністрації відсутні.     
Станом на 01.07.2017 розглянуто та надано письмових відповідей на 974 звернення, що становить 90,5% від загальної кількості розглянутих звернень.         Кількість колективних звернень   становить 47,  під цими зверненнями поставило свій підпис  697 громадян.
За звітний період до  адміністрації    звернулося  10 - учасників війни; 53- учасника бойових дій; 33 - дитини  війни; 35 – ветеранів  праці; 42  - інваліди різної групи;  144 -   багатодітних  сімей,  одиноких  матерів та матерів-героїнь.
За  перше півріччя  2017 року  прийнято  та відпрацьовано   3 публічні запити.
За  звітний  період службою у справах дітей  прийнято, зареєстровано та розглянуто  104 звернення громадян.
Значущу роль у  роботі  зі  зверненнями  громадян виконують сектори соціального-економічних розвитку мікрорайонів Матвіївка, Тернівка, Варварівка. 
За шість місяців поточного року  секторами соціально-економічного розвитку:
Мікрорайон Матвіївка:

  1. прийнято та розглянуто 44 звернення мешканців;
  2. видано   651  довідку  громадянам.

Мікрорайон Тернівка:

  1. прийнято  та розглянуто  55 звернень мешканців;
  2. видано   1736  довідок громадянам.

Мікрорайон Варварівка:

  1. видано  987  довідок  громадянам.

          Розпорядженням  від 14.12.2011   №853-р   запроваджено  та працює "Гаряча лінія"  інформаційно-консультативного характеру з питань надання роз’яснення щодо реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. На "Гарячу лінію"  звернулось   8 громадян. На  протязі 2011- 2017рр.  при  адміністрації  Центрального  району  працює "Телефон  довіри", на  який  протягом  шести  місяців 2017  року звернулось 6 громадян.

 

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев